Піар-фотки.

«Юлія Тимошенко вирушила з робочим візитом до США»

Юлія Тимошенко не може вирушити з робочим візитом до США. Хоча б тому, що Юлія Тимошенко ніхто.

З робочим візитом до США чи іншої країни може вирушити Президент, Прем’єр-міністр, Голова Парламенту, міністри, навіть мери міст, тобто будь-хто, хто уповноважений на якісь дії від імені держави, на які Юлія Тимошенко не уповноважена.

Юлія Тимошенко може відвідати США з офіційним візитом, але в рамках колективних візитів парламентських груп, які мають за мету проведення координаційних, консультаційних, презентаційних, освітніх, наукових, представницьких заходів.

В протилежному випадку (в цьому випадку) Юлія Тимошенко полетіла до США з приватним візитом.

А що вона там буде робити — це вже інше питання.
Бо, якщо Юлія Тимошенко в рамках приватного візиту до США буде постити нам фотки з американськими політиками, ми маємо усвідомлювати 2 речі:

1. Ніяких державних інтересів на цих зустрічах підніматися не може, бо це всього лише приватні зустрічі, лобіювання інтересів інших держав на яких заборонено законом.

2. Ціна таких зустрічей вимірюється сотнями тисяч доларів. Саме такі цінники виставляють компанії, які займаються лобізмом в США.

Тобто, по факту ми маємо не «Юлія Тимошенко відвідає з робочим візитом США», а «Юлія Тимошенко, яка виживає на пів вареника, викинула черговий мільйон доларів на піар-фотки з американськими політиками»

Mason Lemberg