Підсумки підведемо:

1) 3,5 місяці передвиборної кампанії його переховують від політичних дискусій. За 3 дні перед виборами в ролі тамади пускають в тепле джакузі каналу, яким володіє власник ляльки.

2) Воно виходить і представляє свою «молоду» команду, яка складається з тушок-перебіжчиків, які працювали чиновниками при янеку і повних длбйобів, які хочуть постачати електроенергію з ЄС, бо на їх думку електроенергія там дешевша і нічого що ми її туди експортуємо.

І це, пані і панове, не смішно. Це прівєт 90-ті і віяльні відключення.

3) Тепле джакузі було настільки теплим наскільки це можна, але навіть відповідаючи на запитання лояльних відібраних журналістів, воно встигає:

— пообіцяти введення 5% податку для заробітчан на ВСЕ РАНІШЕ ЗАРОБЛЕНЕ тяжкою працею за кордоном. Акцентую увагу на тому, що капітал — це все, що заробила людина раніше.

Тобто, якщо людина 15 років вкалувала за кордоном, щоб збудувати дім в Україні вартістю 150 К доларів, то вона повинна заплатити зараз 7,5К доларів. А звідки вона їх візьме?

Акцентую увагу на тому, що цей бомко отримує бабки з кремля і ховає їх в офшорах від сплати податків

Акцентую увагу на тому, що заробітчани (в тому числі моряки) мають платити податки, а бойовики з днр будуть отримувати пенсії
Акцентую увагу на тому, що все вищеперелічене, стосується також і євроблях.

— пообіцяти збільшення податку для підприємців до 6%. Так як в росії

— відмінити мовні квоти і впустити знову на наш ринок російську пропаганду.

І воно ще не стало президентом.

Хуже не будет? Да?

Mason Lemberg