Підтримка «Європейської Солідарності»

Підтримка партії «Європейська солідарність» стрімко зростає по всіх регіонах України. Про це в ефірі «Прямого» в ток-шоу «Ситуація» розповів спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

«Я щойно повернувся з зустрічей і був у багатьох регіонах. І можу твердо сказати, що підтримка «Європейської Солідарності» стрімко зростає по всіх регіонах.

Я був і в Центральній Україні, і на Західній Україні, і ми зможемо бачити результат в неділю набагато більш потужного представництва «Європейської Солідарності», ніж це показують тижневої давності соціологічні опитування.

І на основі того ми будемо дивитися, як діяти в майбутній Верховній Раді України. Що найголовніше для «Європейської Солідарності» і що особисто для мене найважливіше? Перш за все, відстояти ті здобутки, особливо у сфері національної ідентичності, які ми здобули», — наголосив Парубій.

І це не дивно, бо члени «Європейської Солідарності» п’ять років боронили Україну

70% першої сотні «Європейської солідарності» – це є люди, які ніколи не брали участь в парламентських виборах, але 5 років наполегливо працювали на розбудову нової України.

Про це під час марафону «Україна: Російський реванш або європейське майбутнє» на телеканалі «Прямий» повідомив п’ятий президент України Петро Порошенко.

«Я хочу наголосити, що 70% першої сотні «Європейської солідарності» – це є люди, які ніколи не брали участь в парламентських виборах.

Але це люди, які ці 5 років не були невідомими експертами, а 5 років день у день наполегливо працювали на розбудову нової України: хоч як генерал Забродський, легендарний комбриг 95-ї на фронті, хоч як Яна Зінкевич, засновник батальйону «Госпітальєри», рятуючи життя, хоч як Наташа Бойко чи багато наших волонтерів, які…

чи Таня Ричкова, чи багато інших, які 5 років боронили державу, з перших днів перебуваючи або на війні, або волонтерами, або добровольцями», — наголосив Порошенко.