Під офісом Зеленського відбувся мітинг.

є затримані.

Під офісом кандидата в президенти Володимира Зеленського проходить мітинг. Люди вимагають пройти аналіз на наркотики.1

На акції протесту присутні відомі відеоблогери, багато молоді та небайдужі люди, які бажають почути від кандидата в президенти чітких відповідей на питання, які хвилюють все суспільство. На акції присутній ведучий «Прямого» Андрій Полтава.

«Блогери України звернулись до Володимира Зеленського з проханням все таки пройти аналіз на наркотики, який він так і не пройшов. Ми хочемо, щоб українці були впевнені, що ми не оберемо наркозалежну людину. Тут знаходиться велика кількість так званих «тітушок». Це відповідь офісу Зеленського на прихід блогерів», — розповів він.

На акції відбулись сутички, кілька людей затримано.

Раніше стало відомо, щокандидат у президенти України Володимир Зеленський сфабрикував результат аналізу, згідно з яким наркотичних речовин у його організмі немає.

Підкреслимо, за словами головного лікаря міської наркологічної клінічної лікарні «Соціотерапія» Володимира Ярого, в аналізах президента України Петра Порошенка, які він здав на НСК «Олімпійський» 5 квітня, не знайдено психоактивних речовин.

Нагадаємо, кандидат в президенти Володимир Зеленський приїхав до клініки для здачі аналізів на елітній іномарці бізнес-партнера олігарха Ігоря Коломойського.

Крім того, аналіз крові у Володимира Зеленського брав масажист кліники «ЄвроЛаб» Владислав Кірякулов, який був учасником кулінарного шоу «Мастер шеф» та знімався у серіалі «Свати».

Раніше протягом кількох днів команда кандидата в президенти Володимира Зеленського висувала нові та змінювала умови щодо участі в дебатах. Через непевну позицію Зеленського в соцмережах  навіть запустили флешмоб #хочубачитидебати, щоб закликати його взяти участь у відвертій розмові.