Режим намагається зняти з виборів Порошенка.

Партія «Європейська солідарність» заявляє, що її лідера, п’ятого президента України Петра Порошенка, намагаються зняти з парламентських виборів через суд: справу передано на розгляд Окружного адмінсуду Києва. Про це йдеться у повідомленні на сайті партії «ЄС».

«Шостий апеляційний адміністративний суд Києва розглянув позов проти лідера партії «Європейська солідарність» з вимогою зняти Петра Порошенка з реєстрації нібито за порушення порядку ведення передвиборної агітації. Справу передано на розгляд Окружного адміністративного суду міста Києва. Позов шитий білими нитками, і нам очевидно, що він не має жодних правових перспектив.

Його можна було би розглядати як курйоз в ряду перешкод, які створюють «Європейській солідарності» протягом усієї виборчої кампанії правоохоронні органи та «кремлівські агенти» через абсурдні заяви та необґрунтовані претензії», — заявили у політсилі.

Однак водночас, як наголосили у партії, там дуже добре знають про скандальну репутацію Окружного адміністративного суду міста Києва та його голови – Павла Вовка. Уникнувши в незаконний спосіб оцінювання та атестації, цей орган перетворився на конвеєр, який штампує одне одіозне рішення за іншим, зазначили у «Європейській солідарності».

«Очевидно, що нова влада, замість того, щоб завершити реформування, вирішила законсервувати цей суд і поставити його собі на службу.

Саме цей суд «прославився» ганебними рішеннями, які викликали резонанс в суспільстві. Він визнавав, зокрема, незаконною націоналізацію ПриватБанку, призупинив процес перейменування УПЦ Московського патріархату та поновив на посадах беркутівців, які розганяли Євромайдан.

Враховуючи такий «бекграунд» суду, партія «Європейська солідарність» розцінює намір зняття з виборів лідера партії Петра Порошенка як елемент тиску на нашу політичну силу, яка веде активну кампанію і послідовно протистоїть російському реваншу», — наголосили у партії.

Там підкреслили, що рішення Шостого апеляційного адміністративного суду Києва буде оскаржене у Верховному суді.

«Ніхто і ніщо не зупинить «Європейську солідарність» та її лідера від протидії російському реваншу і захисту курсу України на членство в Євросоюзі та НАТО», — йдеться у повідомленні.