Результати, в принципі, прогнозовані.

Із того, що могло бути, можна, звичайно, знайти позитивні моменти: найголовніший — непрохід «опоблоку», далі- ліквідація партій, які 5 років займалися лише тим, що знищували Президента: Самопоміч, Смешко, Ляшко, Гриценко, Кухарчук, Гройсман та ін.

З того, що не вкладається в рамки здорового глузду — результати сходу і півдня. Люди, які на власні очі бачать, як росія вбиває українців — 95% голосів віддають цим же ̶п̶р̶о̶р̶о̶с̶і̶й̶с̶ь̶к̶и̶м̶ російським партіям. Про що мова, якщо вже і шарій отримає держ. фінансування в розмірі 15 млн грн. 

Що вже казати про схід і південь, «окупаційна платформа» набирає більше ніж «ЕС» та «Голос» в Чернівецькій, Закарпатській, Житомирській, Чернігівській, Кіровоградській, Полтавській, Сумській областях…

Ще одне розчарування: це результати по мажоритарці. Одна магія належності до популістської партії, навіть, якщо ти не маєш жодних знань і навичок (там немає фахових людей), навіть, якщо ти клоун, злочинець, регіонал, тамада, ведучий, забудовник, брат, кум, сват -ти 100% отримуєш мандат.

У «СН» зараз вже є 247 мандат, тобто не потрібно ні з ким об’єднуватися для створення коаліції, вони доберуть до конституційної більшості (300) самовисуванцями, і тоді можна змінювати Конституцію і відміняти все, що було прийнято Парламентом за останні 5 років.

Як казав Бойко: «Все, що було прийнято, все, що вони накоїли, після зміни влади буде відмінено».

Парламент став надто проросійським і набагато менш проукраїнським. «ЕС» та «Голос» з 47 мандатами ні на що впливати не будуть.

Влад Пономарь