Робота команди Зе!

Дехто з моїх знайомих, порохоботів, захоплюються роботою команди зеленського, розказуючи як круто вона працювала, як змогла розкрутити такий нуль до такого рівня.

І я з ними згоден.
Бо це дійсно круті результати і це дійсно професійна робота.

Але, на мою думку, команда зеленського тут ні до чого. Тим більше ні до чого ці смішні стратєги, які намагаються підмазатися до результату. 
Вся їхні робота зводилася до дічайших фейлів про зарплати 4000 баксів для вчителів та інші численні обсирони на рівному місці.
Оце і є справжній «результат» роботи його «команди».

А результат зеленському забезпечили зовсім інші люди:
Ті, хто миттєво переключив всіх прихильників лучєзарного Міхуєля, свідків його реформ, на нового ідола, який в принципі є нулем

Ті, хто цілий рік мусолив в українському медійному просторі тему реформ Пашиняна, яких в принципі не було, які розпочалися і закінчилися вірменськими солдатами в Сирії.

І ця тема мусолилася саме для українців, її не було в російському інформаційному просторі. Нам штучно показували, що може прийти новий презЕдент і все зміниться

Ті, хто до цього вкидав теми про «українського Макрона», створюючи запит на нових людей в політиці

Ті, завдяки кому українські соціологічні контори почали включати в політичні рейтинги прізвище зеленський, за рік до того як він оголосив, що піде на вибори.

При цьому ім’я Сергія Притули вони чомусь не включали, хоч це ідентична по виду діяльності і незрівнянно сильніша і чесніша людина.

Ті, хто змусив контрольовані гуснею аккаунти в соцмережах переключитися на масове зомбування за зелю

Ті, хто аналогічним чином розкачав з невідомого чувака з сумнівною гебешною репутацією кандидата з результатом більше 5%. Причому той другий кандидат був створений суто для того, щоб віджирати голоси в ПП, а люди які раніше порохоботили почали приходити в коменти зі склянними очима розказуючи, що цей кандидат рятівник-спаситель.

Ті, хто змусив прихильників зеленського не вимовляти його прізвище, не скорочувати його прізвище до більш звичного «Зеля», а писати просто «Зе» і це «Зе» — це таки технологія масового впливу.

Ті, хто змусив прихильників зеленського не реагувати на зашквари, на підтримку Жиріновського, Портнова, Азарова та інших мешканців свинарника і повторювати тупу хню що «Хуже не будет!»

І це все зробила зовсім не команда зеленського. 
Це результат діяльності хрю-гав-гав.

І саме вони претендують на чільні пости в ключових органах, заховавшись за ширмою цих хлопчиків.

Mason Lemberg