Розмежування просте — закон.

рмія США найсильніша в світі, саме тому солдат армії США - це престижно, елітно, гордо, респектабельно.

Є така країна — США. Чули напевне?

Експерти і аналітіки кажуть, що США мають найкрутішу і найсильнішу армію в світі.

Крутість і сила армії США полягає не тільки в озброєнні, а й в військових, які проходять спеціальний підбір і професійну підготовку. Ці фактори унеможливлюють потрапляння в армію США сторонніх людей (моральних і фізичних слабаків, людей з кримінальним минулим і т.д.).

Саме тому армія США найсильніша в світі, саме тому солдат армії США — це престижно, елітно, гордо, респектабельно.

Американці дуже люблять, поважають і пишаються своїми солдатами. Але незважаючи на підбір, вишкіл і підготовку, солдати армії США (діючі і колишні) ламаються, вчиняють злочини.

Бо вони теж люди і теж не проходять випробування емоціями, грошима, життєвими обставинами.

Стають найманцями, членами бандугрупувань, гвалтілвниками, вбивцями і т.д. Один з таких випадків (окінавський скандал, коли 3 американських солдат згвалтували японську дівчинку) став причиною серйозних політичних розборок.

І знаєте що?

Американські ЗМІ і суспільство не захищали і не виправдовували своїх військових. Не виправдовують вони їх і в інших менш резонансних злочинах, чомусь не називають ветеранами армії США, не називають патріотами, а називають злочинцями.

Американці проводять чітке розмежування між ветеранами армії США і злочинцями. Розмежування просте — закон.

Служив державі — честь тобі, повага і хвала. Вчинив злочин — відповідай перед законом і твої заслуги не виправдовують твоїх злочинів, тим більше не є ліцензією на безпредєл. Такий підхід (верховенство закону, честь мундиру, страх виратити повагу і статус в суспільстві) втримав багатьох американських військових від участі в бандформуваннях, а США від бандитських вуличних розборок після війн за участю США.

Але в нас якось все не так…

Ми вирішили жити за настановами класика ватніків задорнова: «Ну амеріканци, ну тупыыыыыыыє»

Mason Lemberg