Розпочато будівництво заводу.

На Херсонщині міжнародна компанія Terra Tarsa розпочала будівництво заводу мінеральних добрив

18 вересня у Каховці розпочалась реалізація інвестиційного проекту вартістю 18,3 млн доларів США, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Інвестиційний проект передбачає будівництво комплексу для приймання, зберігання, змішування та фасування мінеральних добрив, що включає в себе:

  •  сучасну агрохімічну лабораторію;
  • складські приміщення площею 13 000 м2;
  • завод з виробництва високоякісних хімічно чистих добрив за стандартами SQM:
  • рідкі мінеральні добрива (3 млн л/рік);
  • кристалічні мінеральні добрива (15 000 т/рік).

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв разом з генеральним директором ТОВ «ТерраТарса Україна» Андрієм Гоголевим розпочали будівництво комплексу із символічної заливки фундаменту.

Першу чергу заводу з виробництва рідких добрив потужністю 60 тис літрів в день (100 тис літрів буферного зберігання) планується ввести в експлуатацію у грудні 2018 року. Обсяг інвестицій становить 7 млн доларів США. З відкриттям першої черги заводу буде створено близько 80-ти робочих місць.

Міжнародна компанія ТОВ «Терра Тарса Україна» була створена восени 2011 року в результаті злиття компаній Doktor Tarsa (Туреччина) і Терра ЛТД (Україна).
На сьогоднішній день компанія є провідним постачальником на ринку як України, так і сусідніх країн, комплексних технологічних рішень для інтенсивного вирощування широкого спектру сільськогосподарських культур

Оцените статью.