Різниця між Україною та Росією.

Путін там знову повторив, що ми одінарот, а до 16 ст жодної різниці між українською мовою і московитським язиком не існувало.

Ворог ще раз послав сигнал, що він сміється з потуг Зеленського досягти миру. Ворогу потрібен не мир, а геноцид українців і повне їх розчинення у вигаданих «рускіх».

До невдачі цього папуаса, розмовна мова стародавніх киян відома. Вони б сильно посміялися, якби тоді дізналися, що бездержавні тубільці на північ від Києва в землях, де до князів київських не було цивілізації, це один з ними народ.

7 000 написів! Стільки написів залишили прості жителі стародавнього Києва, від простих монахів до князів, на стінах Софії Київської.
Така от невдача.

Написи розмовної мови народу русь, стародавніх киян, які спростували белькотання путіна.

Просто кидайте дослідження цих графіті тубільцям, котрих ми колись невдало оцивілізували, і угорайте.

«Небоже», «дитинча», «матері», «порося», «чернця», «геть», «посеред», «неділя».
Закінчення -ові, -єві.
Кличний відмінок.
Навіть заміна «ф» на «хв»: «Хведу»-«Феду».

Цілі фрази, типу: «Никон псал въ неділу посередь съпаса»,»Господи помози рабу своєму Ігнатеви на пръзъвище ми има Саєтат», «Господи помози Луцѣ владичину дияку», «Сподоби мя грішнаго отче Хведа не поби сноуа зъ черньцями», «роусьскый князь благый», «русьскыи кънягыни», «великый», «мати не хотячи дѣтичя бѣжя гет».

Навіть переклад не потрібен. Сучасний українець зрозуміє мову своїх попередників з 11 століття краще ніж сучасний англієць зрозуміє давнього англійця.

В цей час на території Москви живуть племена, що цієї мови не розуміють. Та і самої території Москви не існує. Бо не існує Москви. Цивілізацію на ці землі завезли з Києва. І писемність теж.

Потім ці землі відірве Орда і буде спонукати їх до сепаратизму від Києва.

Дикуни вигадають собі благородне походження від Візантійських імператорів, бо до них якось занесло Софію Палеолог, народ московитів оголосять нащадками якогось стародавнього народу москів, що пішов від біблейського нащадка Ноя — Мосоха-Мешеха і запишуть це в підручники при Петрі І. Вигадають їм нову мову на основі штучного церковно-слов’янського есперанто, а потім по Рен-ТВ розкажуть, що індіанці Майя — рускіє.

Але все це рак вигадує, щоб зняти захисні бар’єри і заразити здорові клітини.

Нам потрібне сильне військо і сильна держава. Рак ми маємо зупиняти, а не миритися з ним.

Джон Смит