Саак — чужак.

Huffingtonpost написал статью про грузинского клоуна.

«Журналісти вважають, що новий альянс пана Саакашвілі, пана Коломойського та пані Тимошенко — це контратака на зусилля президента Порошенка щодо боротьби з корупцією та «де-олігархізації», що, зокрема, передбачає націоналізацію Приватбанку, найбільшого українського банку паном Коломойським.

Пані Тимошенко, маючи невелику фракцію у парламенті, хотіла б, щоб пан Саакашвілі розгромив ситуацію в країні для проведення нових виборів.»

Також крім українських політиків, пан Саакашвілі енергійно використовує Кремль у своїй тривалій гібридній війні.Здається, надумана теорія про те, що Росія може бути безпосередньо задіяна в скандальному поверненні пана Саакашвілі, хоча без тіні сумнівів вся історія використовується для поглиблення політичних суперечок в Україні та дискредитації української влади за кордоном.

Сага Саакашвілі виглядає неприємно для України навіть зараз.


Саак — чужак. Он раскусил нашу доверчивость и веру в доброго волшебника. А также мы ослаблены несколькими годами войны, смертей и потрясений, и он это хорошо почувствовал. И использует.

А его в свою очередь легко раскусили все враги Украины. Он проигравший.

Жажда самокомпенсации за изгнание на Родине это его мотиватор.

И этого слабака они используют уже в своих целях, как таран против власти. В двух постах я легко доказал, что все активные прорыватели границы это либо агентура, либо понаехавшая из-за поребрика сволочь прикинувшаяся патриотами. И они хлынули в его окружение.

«У той час як Росія продовжує створювати напруженість у Східній Україні та ігнорує мінські угоди, усім необхідним є консолідація всіх — від простих людей до владних — до міжнародних партнерів. І для пана Саакашвілі спрага помсти, здається, перевершує будь-які інтереси українців.»

Джон Смит