Санкції підточують і наближають до СССР.

Ті ж медіа-бляді, що зробили все, щоб обісрати зовнішні успіхи попереднього Президента, чим привели шута, зараз з захопленням пишуть про пройоб шута. Класс.

Зелене нещастя квакає про своє розчарування, що виявляється приїхать до Макрона і Меркель, полибитись як дебіл, і сказать «я протів», це виявляється не працює. Оце так! Хто б міг подумати!

Президент це зовнішня політика і оборона країни. Саме з цим був порядок при попередньому Президенті. Та нам задурювали мізки, що головне це процент жиров у маслі, а зовнішня політика — то таке.

Дипломат ідеальний? Ну і шо? Голове, що ліцо в нього староє. От нового б…, такого, що ще ні разу не був в політиці… Шута! От тоді заживемо!

Населенню задурили мізки, населення обрало клоуна і ось ми отримали. 
Перше зняття санкцій з Росії. 

Простітутки Коломойського і прочої сволочі сдєлалі ето вмєстє. Всі ці бляді на зарплаті, що свідомо і професійно міняли плюси і мінуси в головах у людей. Свідомо і професійно зміщували акценти буцімто коммуналка це што-то одно, а санкції це што-то другоє. На хліб не намажеш.

Не другоє. Санкції це ключовий інструмент нашої безпеки. Це головна перемога України останніх років. Ми відбили наступ агрессора, він щось захопив, та він продовжує нести за це величезні втрати.

Санкції стримують його, підточують і наближають до фіналу СССР. 
Прибираєш санкції і все. Агрессор може йти воювати за Харків і Дніпро.

Це все просто як два на два. 
Але це свідомо замилювали в головах у людей останні 5 років професійні кісєльови тіпа мосійчучки і всяких влащенок. Бо ЗМІ в руках олігархів під час війни. Олігархів-громадян інших держав.

Росіяни прийдуть, вони — на літак і в Ізраїль. А ти вмирай, дурачок. Хаха.

Джон Смит