Свій будинок підпалила сама Гонтарєва.

Якщо ви хочете побачити справжню ботофабрику, яка працює по методичках, то маєте зараз таку можливість.

Спитайте тих, хто заносить меседж, що свій будинок підпалила сама Гонтарєва, звідки вони взяли таку геніальну версію? Хто їм підказав?
Звідки вони взяли, що Гонтарєва хоче політичного притулку в Великобританії?

Звідки вони взяли, що політичний притулок їй взагалі потрібен? Звідки вони взяли, що вона подає якісь документи, а не подала їх 2 роки тому і не отримала громадянство? Ті всю люди від неї інформацію про документи отримали?

Звісно, серед тих, хто це поширює є і звичайні дурні, які вважають, що вони в струї і передають чужі висери від свого імені.
Тим не менше, тренд досить показовий.

Найгірше в тій ситуації навіть не те, що люди переступили через межу дозволеного, межу людського, без будь-яких доказів, аргументів чи фактів, з допомогою очевидно брехливих маніпуляцій, звинувачуючи заподіянні шкоди людину, яка сама постраждала. Тим самим вигороджуючи справжніх злочинців.
Це за межею.

Найгірше в тій ситуації те, що ці люди зараз самі інсталюють злочинний режим.

Бо ж хто їм сказав, що завтра не спалять їхнє авто чи будинок, хто сказав, що завтра їх не поб’ють, виправдовуючи злочин тим, що «він хотів політичного притулку» чи «в нього впала кількість лайків у фейсбуці, а він себе побив, щоб привернути увагу і збільшити популярність»?

Mason Lemberg