Собственно покатались.

Задачей на вторую фазу было прорвать оборону противника, и обеспечить проход основных сил.

Про сами покатушки все рассказано в видео, могу дополнить что шли на высотку за болгарами, которых там полностью положили, а мы уже эпично дожали, захватив более 20 пленных.

Выполнив это задание, мы закрепились в тылу на высоте. Командиры посмотрели на это, почесали фуражку на тему «опять у этих украинцев всё вышло», и отправили нас на последнюю фазу учений — оборону.

Так что сейчас мы снова в Убенсдорфе, готовимся к обороне. И по идее атаки ждать осталось совсем недолго.

??Підрозділ 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95 бригада Десантно-штурмові війська Збройнi Сили України, що бере участь у навчанні #SaberJunction у Німеччині, отримав завдання у складі сил #OpFor організувати оборону міста Убенсдорф / Subunit of the 13th Airborne Assault Battalion of 95th Airborne Assault Brigade of Armed Forces of Ukraine participating in the #SaberJunction2018 exercises, received the task to arrange the defence of city of Ubensdorf by #OpForces at 7th Army Training Command’s JMRC U.S. Army Europe in #Germany.

Як розповів командир десантно-штурмової роти капітан Іван Федоренко, це навчальне містечко, збудоване спеціально для відпрацювання бою в міських умовах.

— В епізоді з обороною міста буде задіяно дві роти сил OpFor. Завдання нашої — утримувати сам населений пункт, а американська заблокує підступи до міста. Решта сил OpFor візьме під контроль аеродром, — уточнив офіцер.

У попередньому епізоді навчання «Сейбр Джанкшн 2018», український підрозділ, у складі багатонаціональної батальйонної тактичної групи «Блекфут», висунувся в район зосередження, де розташувався на нічний відпочинок.
— Там, у районі, командир нашої батальйонної тактичної групи капітан Шортер уточнив наступну задачу підрозділам. Завдання для нас було складне – пробити коридор для основних сил у бойових порядках супротивника. Але я не сумнівався, що ми зможемо виконати його вчасно і якісно, — розповів капітан Іван Федоренко.

Під час виходу до району виконання завдання наші десантники відбили кілька нападів противника. У підсумку рота успішно пробила коридор у бойових порядках супротивника та заволоділа ключовою ділянкою місцевості.