Справа Гебельса живе і перемагає.

Пропагандисти з каналу ̶ ̶r̶u̶s̶s̶i̶a̶ ̶t̶o̶d̶a̶y̶ 1+1 Коломойського на чолі з ̶С̶к̶а̶б̶е̶є̶в̶о̶ю̶ Мосейчук цілодобово зомбують людей, вкладаючи їм в вуха, що МВФ — це зло і якщо вигнати МВФ (який вимагає боротися з олігархами), відвернутися від курсу на Захід, від реформ та оголосити дефолт — то всім одразу стане добре жити.

Нещодавно Коломойський в інтерв’ю NYT наголосив, що настав час відвернутися від МВФ у бік Росії. Коломойський зараз під слідством в США, йому потрібна дружба з РФ, Путіним, переобрання в листопаді путінського друга — Трампа, який допоможе йому уникнути кримінального переслідування.

Таким темпами зомбування, незабаром 73% українців будуть виходити на мітинги та вимагати вигнати МВФ та оголосити дефолт:Вже більше половини українців проти співпраці з МВФ.

Частка противників співпраці з МВФ зросла на 15% за 2 місяці.61% українців виступають проти співпраці з МВФ. Частка противників співпраці з МВФ у червні суттєво зросла у порівнянні з квітнем. У квітні частка противників складала 46%.

Порівняно з квітнем цей показник виріс на 15%.Про це йдеться у опитуванні Київського міжнародного інституту соціології, яке проводилось з 20 по 23 червня 2020р.

Повідомляється, що 24% українців підтримують співпрацю з МВФ, у квітні це показник становив майже третину — 32%.

Vlad Ponomar