Стадо вперто йде на загибель.

Стадо вперто йде на загибель і веде за собою всю країну.
Після того, як вони обрали некомпетентну табуретку, яка відверто брехала про кінець епохи бідності, брехні, жадібності і притягнула з собою заробітчан у вигляді коломойського, портнова і ригівської каманди, ці стадні істоти тепер на повну виправдовують портнова, виправдовують конституційний переворот. 

Причому так нічого і не отримавши взамін.
І прагнуть поексперементувати ще й з новим парламентом, привівши до влади бойка-медведчука і невідомо що.

Причому прекрасно розуміючи, що мова йде про узурпацію влади і портянківське беззаконня, яке тепер можна виправдати даними якоїсь «соціології». 

Мушу визнати, що янек — лох, міг би розстрілювати Майдан, виправдовуючись соціологією і спокійно царювати ще років зо 30-ть.

В мене мало питань до стада.
В мене питання до депутатів з так званого «проєвропейського крила» і до мажоритарників:

1. Чи усвідомлюєте ви, що вас хоче нагнути відвертий паяц-українофоб, який операється на ілітку янека? Який ніхера доброго не зробив для України (а навпаки) і піде з посади з ріками крові і реальним зубожінням?

2. Чи усвідомлюєте ви, що мовчазне жування лайна не личить членам парламенту у парламентсько-президентській республіці?

Тим паче, що значна частина вас пройшла через Майдан, війну і вам точно не має бути ні за що соромно перед народом України і навіть перед стадом, яке захотіло зрєліщ. Чи усвідомлюєте ви, що мавчазне кивання головою дискредитує всіх вас?

3. Чи усвідомлюєте ви, що ви не для себе і не для своїх партій зараз маєте старатися і не за своє місце в списку і не за проходження в парламент, а задля держави. Бо чим легше і простіше ви змиритесь з узурпацією тим більше крові прол’ється, тим більше територій втратить Україна, коли янек-2 буде залишати посаду.

Mason Lemberg