Стара партія БПП, не можна за неї голосувати.

Вчора спілкувався з одною людиною і почув, що я не правильно роблю критикуючи партію Голос, мовляв це союзники.

І я би чесно не хотів би цього робити, але знову побачив уривок інтерв’ю Вакарчука і там знову купа гівна на Порошенка і його партію. 

Чуваки, а вам мало 75%, включно з голосами нулячих Гриценка, Самопомочі і Смешка, що вам так що вам так хочеться залізти в потенційні 25% Порошенка?

Сьогодні 1 всрався. Стара партія БПП, не можна за неї голосувати. 

Тебе бл ця партія породила, підтримувала впродовж всього прем’єрства. Звісно, були якісь абідки, але хрен би ти щось зробив без її підтримки.

І чим ти такий молодий, що хочеш затусуватися до Голосу і СУ? Невже вмієш храти х.м на гармошці? Бо інакше ти їм не партнер…

Чуваки, вам мало 43% Зелі, які голосували за нього через комунал очку? Лупіть йулю, ляшка. Чи думаєте, що через таке гниле накидування потенційні виборці Порошенка перейдуть до вас? Думаю, що навпаки.

Я не проти проходження цих партій в парламент, але майте трохи поваги до людей, які тримали країну ці 5 років, до їх виборців і хоча б пробуйте віджирати в реваншистів, бо нах ви тоді такі потрібні з своїми маргінальними тусовками, які розділять 25% Порошенка і нічого не будуть вирішувати?

Mason Lemberg