Стратегічний курс України.

Порошенко вніс у Верховну Раду проект змін до Конституції України, що закріплює стратегічний курс України на вступ в НАТО і ЄС.

Чи вступимо ми після цього в НАТО? — Ні!

Для цього потрібно зробити ще багато роботи, зокрема імплантувати лідерам країн НАТО яйця, щоб вони замість соплєжуйства нарешті змогли приймати важкі, відповідальні рішення, необхідні їхнім країнам і Європі в цілому.

Чи вступимо ми після цього в ЄС? — Ні!

Для цього нам самим ще треба дуже багато працювати. Ну і, зрештою, особисто я проти вступу в ЄС, але прийму рішення українців.

Але ці зміни до Конституції потрібні Україні і українцям, бо може вони й не скорочують наш шлях в ЄС і НАТО, але чітко вказують цей напрямок, унеможливлюючи повернення назад.

І як тут не згадати, як в 2014 хуйло і лавров вимагали відновити так звану «позаблоковість» і закріпити її в Конституції. Це перше.

І друге. Коли, після Майдану обирали цей склад ВР, то всі вони, за виключенням лише одіозних ригів кричали про те, що хочуть вступити в ЄС і НАТО. Обіцяли це своїм виборцям.

Не виконання цих обіцянок — це черговий плювок в обличчя і глум над своїми виборцями, які в значно переважаючій більшості підтримують інтеграцію в ці структури.

Тому, немає жодних причин, які пояснять чому той чи інший депутат не проголосував/не прийшов/карточка не спрацювала за такі зміни до Конституції.

Що би вони не придумували:

  • «колія заширока»,
  • «дата окупації Криму не вказана»,
  • «злачинні тарифи»,
  • «нема пєнсій по 500 євро і зарплат по 5000 євро»,
  • «треба нашу Конституцію з народовладдям».

Всі ці тупі відмазки свідчитимуть лише про одне — перед вами справжнісінька маріонетка Кремля.

Mason Lemberg