Тепловози General Electric

На Крюківському вагонобудівному заводі триває остаточне складання восьми американських тепловозів General Electric

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця в рамках програми оновлення локомотивного парку підписала з GE угоду про постачання 225 тепловозів до 2034 року. Згідно угоди, перші 30 тепловозів будуть вироблені у 2018-19 роках з рівнем локалізації виробництва в Україні 10%, наступні тепловози будуть виготовлені з 40% локалізацією в Україні.

25 вересня у порт Чорноморська прибуло чергове судно з США з вантажем локомотивів від компанії General Electric. Доставлено, як і планувалося, 7 тепловозів TE33AC, повідомляє прес-служб КВБЗ.

Другого жовтня нову партію тепловозів GE спеціальним рейсом доставлено в Кременчук, на Крюківський вагонобудівний завод для подальшого складання.

Нагадаємо також, що перший локомотив прибув 10 вересня поточного року.

Як повідомив нам начальник управління виробництвом ПАТ «КВБЗ» Богдан Столбов, усі 8 локомотивів знаходяться в роботі. Спеціалісти та робітники КВБЗ працюють у тісному контакті з фахівцями американської компанії General Electric. Ведеться узгодження всіх технічних питань та остаточна комплектація тепловозів.

Зокрема, на малярній дільниці корпусу пасажирського вагонобудування вже фарбують виготовлені на КВБЗ спеціально для них створені колієочисники. Колієочисники — це такі пристрої, що встановлюються попереду та позаду на рамі тепловоза.
Їх призначення – видалення з колії сторонніх предметів та попередження пошкодження елементів конструкції візків та іншого обладнання, що низько розташоване. Завдяки нещодавно закупленому новому фарбувальному обладнанню: фарбопульту та установкам високого та середнього тиску, двокомпонентні фарби на них утворюють надійне покриття

На кабіни американських тепловозів вже приміряли склопластикові маски-обтічники вітчизняного виробництва, які встановлюють на металічний корпус TE33AC. Їх виготовлення ще один приклад локалізації виробництва локомотивів в Україні.

У листопаді очікуємо надходження наступної партії локомотивів на доукомплектацію.

Оцените статью.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*