Тимошенко та декларація.

Нарешті: Луценко доручив САП перевірити статки Тимошенко і звірити їх з деклараціє.

«14 лютого на ім’я генпрокурора надійшла заява про вчинення народним депутатом Юлією Тимошенко кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368-2 (незаконне збагаченя — ред.) ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації — ред.) ККУ», — йдеться в повідомленні.

Оскільки розслідування злочинів, вчинених народними депутатами, віднесене до компетенції детективів Національного антикорупційного бюро, генпрокурор вирішив направити заяву про злочин до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, інформують в ГПУ.

«Беручи до уваги наведене, генеральним прокурором України прийнято рішення про скерування заяви про злочин до САП для організації її належного розгляду та прийняття рішення у визначений КПК України спосіб», — зазначили у відомстві.

Як повідомлялося, «Центр протидії корупції» 12 лютого направив генпрокурору заяву про вчинення злочину лідером «Батьківщини» Юлією Тимошенко.

Активісти зазначають, що у лютому 2018 року американська фірма “Two Paths LLС” найняла піар-компанію “Avenue Strategies Global LLC” представляти інтереси Юлії Тимошенко. Усього йшлося про виплату 390 тис. доларів у 2018 році піарнику, який також обслуговував президента США Дональда Трампа.

При цьому у деклараціях Тимошенко не вказано статків, що відповідають витратам у 390 тис. доларів. Відтак, незрозуміле походження грошей на послуги американських лобістів може свідчити про незаконне збагачення Тимошенко, вважають активісти.