Трилогії-дослідження рефлексів зеленого стада.

Перша, нагадаю, мала на меті оцінити здатність прихильників Зелі перевіряти інформацію. Порнозірка Саша Грей стара Сашою Серовою, активісткою, яку посадив Порошенко за грати і яку треба визволяти. #FreeSerova, карочє.

Друга частина мала на меті оцінити наскільки прихильники Зелі знають людей, яких вони так палко підтримують. Міністр оборони Загороднюк став віце-президентом Бельгії з іменем Хуліо, який їде вчитися реформам Зеленського.

Третя частина (ця) мала на меті оцінити адекватність претензій «простого наріду» до колишньої влади, адекватність і усвідомленість їхнього вибору.

Для цього Кононенко став заступником директора ФБР, який їде в Україну допомагати вершити правосуддя.

Примітно, що з великої кількості лайкателів і коментаторів тільки 1 (не наш) чувак впізнав Кононенка, але й то не відразу, спочатку щось написав інше, а потім загуглив хто це.

Всі інші… читайте самі, там ще коменти в перепостах цікаві…
Нагадаю, це люди, які мріють посадити Кононенка, колишню владу, для яких він втілення корупції. Вони навіть не знають як він виглядає і радо сприймають його в ролі замдиректора ФБР.

Про що це говорить?
1) Те що відбулося в квітні 2019 важко назвати виборами, це більше схоже і має всі ознаки державного перевороту. Цей переворот був здійснений руками обдурених людей, обдурених системно і масово.

2) Можете наочно побачити і не тільки побачити а й показувати всім на живому прикладі як виглядає гасло «стільки людей не може помилятися»

3) Чинна влада свідомо, масово, ботофабриками (за які гроші?) займається дискредитацією попередників. Причому самі вони нічого доброго для країни і для людей не зробили, хоч пройшло вже півроку.

4) Найважливіший висновок залишу для себе. І він дуже невтішний для

Mason Lemberg