Три нюанси перед зустріччю в Парижі:

1) Я не знаю про що там буде домовлятися Зеленський з путіним, але якщо проектувати їхню зустріч на основі поведінки ботів в соцмережах, то вони вже домовилися.

Я такого нашестя ботів і такого єднання зелеферм і кремлеботів не бачив з часів інформаційної підготовки по дискредитації ВР минулого скликання і її розпуску.
Це просто пздц.

2) Послання до так званих «нейтральних», які типу не за владу, типу не за опозицію ітд.
Рєбята, ви просто гівноїди.

Бо тут мова не про владу і не про опозицію, а про національні інтереси України, які сьогодні будуть обговорюватися, на які сьогодні буде зазіхати окупант.

Може бути така ситуація, що Зеленський з цього батлу вийде переможцем.

Може бути така ситуація, що він вийде переможеним.
Але не може бути такої ситуації, коли адекватний громадянин не реагує на ситуацію, коли це йому пох, коли він переводить питання інтересів держави в звичайну суперечку влади і опозиції.

Адекватний громадянин може не підтримувати опозицію, але він зобов’язаний бачити ризики і реагувати на них.

Тому ті «політики» і ті громадяни, які займаються подібним є просто рабами і гівноїдами, які готові здати державу, змиритися з ризиками втрати держави заради якихось дивних і нікому не зрозумілих принципів білого пальто.

3) Ті, кому так заважав Порошенко на вчорашньому віче, деконсолідував опозицію і протест, мають сьогодні всі шанси очолити опозицію і протест.

Сьогодні ж Порошенко нічого не проводить. Давайте, ви ж можете, за вами стоять люди, вам вірять, у вас нема антирейтингів, покажіть сивому баризі як треба правильно!
А де ж тоді ви і ваші протести?
Нема?

То може тоді ви своїми висерами дискредитуєте протест? Навіть не стільки протест, а дискредитуєте здорову реакцію суспільства в момент прийняття важливих для країни рішень.
А може робите це спеціально?

Mason Lemberg