Три роки.

За час дії ЗВТ обсяг нашої торгівлі з Євросоюзом зріс на 40%.

Три роки тому запрацювала поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі Україна-ЄС! Розпочався процес повномасштабної економічної інтеграції нашої держави до спільного європейського ринку.

За час дії ЗВТ обсяг нашої торгівлі з Євросоюзом зріс на 40%. Частка ЄС в експорті української продукції сягнула історичного максимуму у 42,5%. Якісно змінилася структура українського експорту в бік продукції з доданою вартістю, частка якої склала 43% експорту в ЄС.

Вільна торгівля з Євросоюзом стала поштовхом до проведення та завершення переговорів про ЗВТ з іншими великими торговельними державами світу, такими як Канада, Ізраїль, Туреччина.

З 1 січня цього року ЗВТ з ЄС отримує новий потужний імпульс через початок застосування Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження.

Наші наступні пріоритети у розвитку торгівлі з ЄС – це посилена митна співпраця, укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції, адаптація законодавства у сфері санітарних та фітосанітарних заходів.

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]