Тільки Порошенко.

Українці повинні дати чітку відповідь Путіну – «Тільки Порошенко», – політв’язні і репресовані.

Як йдеться у зверненні, цьогорічні вибори – не звичайна демократична процедура, а новий своєрідний етап столітньої російсько-української війни.

«І тепер тільки від нас залежить – бути чи не бути українській державі», – зазначають політв’язні.

Як зазначив політичний діяч Володимир Парубій, сьогодні не тільки представники так званої п’ятої колони, але й усі олігархи об’єднались проти Порошенка.

Проти чинного глави держави виступив і президент країни-агресора Володимир Путін. Саме тому, каже Парубій, українці просто зобов’язані підтримати на цих виборах Петра Порошенка.

«Тільки повний розрив з Росією забезпечить нас від повторення депортацій, репресій, голодоморів, концтаборів, від болей і страждань нашого і наступних поколінь.

Ми віримо запевненню Президента, яке він висловив словами Тараса Шевченка, що Україна не буде пити з московської чаші московську отруту», – йдеться у зверненні.

У документі також зазначається: «Проти нинішнього Президента об’єднались усі антиукраїнські сили: путінська Росія, її п’ята колона та олігархат в Україні. Їх гаслом стали слова Путіна:

«… хто завгодно, тільки не Порошенко».

А у відповідь маємо сказати: «Тільки Порошенко». Закликаємо усіх патріотів не розсіювати свої сили, а об’єднатися навколо його курсу на вступ у НАТО та Євросоюз.

Якщо хочемо перемогти у цій гібридній війні, мусимо теж разом протистояти ворожій навалі і захистити нашу свободу і незалежність. Ми не будемо рабами сучасних колонізаторів. Бо українці – волелюбна нація. Слава Україні! Геть від Москви».

А я нагадую, що здорові сили суспільства почали об’єднуватися і заявляти про відсіч олігарху і його слузі (допис нижче).6

Джон Смитт