Україна чекає прізвище нового міністра оборони.

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони не набрав голосів для підтримки подання президента України Володимира Зеленського про звільнення міністра оборони Степана Полторака.

Про це повідомляє Укрінформ

Депутати вимагають від президента озвучити прізвище нового потенційного міністра оборони.

У засіданні комітету брав участь представник президента Руслан Стефанчук, який заявив про необхідність подання про звільнення Полторака.

“До озвучення президентом своєї позиції щодо наступного міністра оборони не підтримувати проект постанови про звільнення Полторака Степана Тимофійовича з посади міністра оборони”, – оголосив рішення членів комітету на засіданні у середу голова комітету Сергій Пашинський

Водночас на запитання членів комітетів, чому немає одночасного подання кандидатури нового міністра оборони, Стефанчук пояснив, що такого не передбачено жодним нормативно-правовим актом та Конституцією України, але пообіцяв таке подання відразу після звільнення діючого міністра.

Степан Полторак подав у відставку ще 20 травня, але через відсутність кандидатури на заміну продовжує виконувати обов’язки Міністра оборони України.

Він обіймає цю посаду з 14 жовтня 2014-го року.