Українська піаністка отримала Grammy!

У Лос-Анджелесі українська піаністка Надія Шпаченко, яка була номінована у двох номінаціях під час 62 церемонії вручення однієї з головних музичних премій світу — «Grammy awards», забрала статуетку за «Найкращу збірку» в класичній музиці (The Poetry Of Places).

Про це повідомляється на офіційному сайті «Grammy awards», передає «Прямий».

А тріумфатором вечора стала 18-річна Біллі Айліш — співачка перемогла у всіх головних номінаціях: «Альбом року», «Найкращий поп-альбом» (When We All Fall Asleep, Where Do We Go?), «Пісня року», «Запис року» (Bad Guy), а також «Найкращий новий виконавець».

Що стосується реп-категорій, то американська співачка Lizzo здобула перемогу в трьох номінаціях: «Найкраще сольне поп-виконання» (Truth Hurts), «Найкраще традиційне R&B-виконання» (Jerome) і «Найкращий сучасний урбан-альбом» (Cuz I Love You (Deluxe)). Репер Lil Nas X забрав статуетку за «Найкраще поп-виконання дуетом/групою» (Old Town Road). Репер Tyler, the Creator отримав нагороду за «Найкращий реп-альбом» (IGOR).

В рок-номінаціях серед переможців Gary Clark Jr., який отримав нагороди в категоріях «Найкраще рок-виконання» і «Найкраща рок-пісня» (This Land). Нагороду за «Найкращий рок-альбом» вручили Cage the Elephant (Social Cues). В номінації «Найкраще метал-виконання» була відзначена група Tool (7empest).