Укр спірт у Німеччині.

Укрспирт просуває в Німеччині Ukrainian spirit з перцем.

Держпідприємство «Укрспирт» веде переговори з німецькими партнерами щодо просування на ринок ФРН української горілки нових брендів.

Про це на полях найбільшої сільськогосподарської виставки «Зелений тиждень» у Берліні розповів кореспонденту Укрінформу керівник управління комерційної політики ДП Микола Черхавий.

«Ведемо переговори з мережею магазинів. Спеціально до цієї виставки підготували нашу горілку преміум класу Ukrainian spirit з перцем», — продемонстрував пляшку об’ємом 0,7 л Черхавий.
(
Він нагадав, що Німеччина стала першою країною, куди «Укрспирт» почав експортувати власний продукт. На даний час до ФРН поставляють марки «Старожитня» і «Наша воля» об’ємом 0,5 і 1 л.

Готується до відправки і нова горілка. Крім того, вже є контракт на поставу Ukrainian spirit 0,7 л в Азербайджан.

Загалом із алкоголем від «Укрспирт» вже знайомі в понад 10 країнах Європи і Азії. На даний час опрацьовуються плани виходу на ринки Північної Америки, результат має бути вже «найближчим часом». Ставки робляться на цей регіон, оскільки там «п’ють більш дорогий алкоголь», Ukrainian spirit відноситься до цієї категорії.

Цей алкогольний напій був випущений наприкінці 2018 року, вперше представлений на виставці в Шанхаї в листопаді.

Взагалі виробництво горілки компанія відновила торік, а також запустила в Києві власну мережу магазинів «Національний продукт», де представлені всі вітчизняні виробники алкоголю. В майбутньому планується розвивати франчайзингову мережу в усіх регіонах України, повідомив представник компанії.