У Вінниці вірує ярмарок.

Сири, вина, медовуха. У Вінниці вірує "зубожілий" ярмарок "Ukraine Kraft".

У Вінниці розпочалась Всеукраїнська виставка-ярмарок «Ukraine Kraft», на якій вітчизняні крафтові виробники представили свою продукцію.

Про це Укрінформу повідомив організатор виставки – директор компанії «ТОП ФЕСТ Україна» Олег Безсмертний.

«Мета проведення таких виставок – познайомити українців, зокрема, вінничан, з крафтовою продукцією, просування крафтовоих брендів. Щоб люди могли скуштувати, скажімо, ексклюзивні сири вітчизняних виробників, які неможливо купити у супермаркетах.

Робимо акцент на популяризації високоякісної продукції вітчизняних виробників, щоб люди про них знали і звикали до культури споживання найкращого, що пропонується на ринку», – розповів Безсмертний.

За його словами, участь у виставці беруть виробники крафтової продукції з 10 регіонів країни, здебільшого з центральних та західних областей. Вони представляють крафтові сири, вина, медовуху, солодощі, каву, чай тощо.

Відвідувачі виставки мають нагоду продегустувати представлену продукцію, а за бажанням – придбати її. Триватиме «Ukraine Kraft» три дні – з п’ятниці по неділю – в експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати.