У Житомирі відкрили нове сучасне відділення гемодіалізу

Нове відділення гемодіалізу на 10 місць забезпечить високоспеціалізованим лікуванням близько 60 пацієнтів з міста та наближених районів області, повідомдяє прес-служба Житомирської ОДА.

Щодня 20 жителів, які хворіють на ниркову недостатність, зможуть отримати якісну медичну послугу у відділенні.

Відкрили нову філію відділення гемодіалізу обласної клінічної лікарні ім. О.Гербачевського сьогодні, 24 липня, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, голова Житомирської облради Володимир Ширма та міський голова Сергій Сухомлин.

Загальна вартість будівельних робіт складає 3 млн грн.

У приміщенні нового відділення гемодіалізу, яке знаходиться на першому поверсі КУ «Житомирське обласне стоматологічне медичне об’єднання», провели ремонтні та оздоблювальні роботи, влаштували систему вентиляції та кондиціювання, інженерне обладнання, встановили технологічні водоочисні станції, які потрібні для процесу гемодіалізу.За словами голови ОДА Ігоря Гундича, лікування пацієнтів, які хворіють на ниркову недостатність, є повністю безкоштовним: «У державному бюджеті щороку передбачаються кошти на гемодіаліз – це не менше 30 млн грн на Житомирську область. За рахунок цих коштів і надається безкоштовна процедура жителям».

Нова філія гемодіалізу на 10 місць не лише забезпечить високоспеціалізованим лікуванням 58 пацієнтів з Житомира, а й дозволить розвантажити наявне відділення в обласній лікарні ім. Гербачевського.

Відтак житомиряни зможуть отримувати якісну послугу у новому відділенні, а в обласній лікарні зможуть надавати більше медичних послуг саме жителям сіл та селищ області.