У Києві відкрили новозбудовану школу, яка є найсучаснішою в Україні

Мер Києва Віталій Кличко відкрив нову, найсучаснішу школу в Україні — школу №334 в Дарницькому районі, повідомляє прес-служба КМДА.

Будівництво школи розпочали ще 25 років тому, проте відновили минулого року. Будівля розрахована на 36 класів, тобто майже 1100 учнів. Тут буде школа №334 та ліцей “Інтелект”.

У будівлі встановлена і система «розумний дім», яка передбачає автоматичне регулювання температури приміщень школи в залежності від того, чи перебувають в приміщенні люди та яка температура надворі. Будівля має додаткове утеплення та енергоефективне LED-освітлення.

У 334-тій школі зможуть навчатися близько 1,5 тисячі дітей. У будівлі буде розміщена початкова школа та ліцей «Інтелект». «Школа має все необхідне обладнання та техніку, аби діти навчалися комфортно та здобували освіту європейського рівня.

Зокрема, робоче місце вчителя обладнане комп’ютером, окрім звичайної дошки, у класах є великі інтерактивні дисплеї для перегляду відеоматеріалів. Також є спеціальні кабінети для вивчення іноземних мов, танцювальна студія, студія музики та співу, 3 спортивні зали, медична частина, душові кімнати, кабінет психолога.

Початкова школа має окремі ігрові класи та сучасні парти-трансформери. Школа — енергоефективна. Вона має автономне опалення, яке здійснюватиметься системою теплонасосів», — відзначив мер Києва.

Міський голова передав символічний ключ дирекції початкової школи та ліцею «Інтелект». Також Кличко оглянув класи і приміщення нової школи.

«Ми працюємо над тим, аби всі столичні школи були такого зразка!»,- наголосив мер.

Так, до кінця року столична влада планує завершити реконструкцію з прибудовами ще у двох столичних школах – в Биківні та в Голосіївському районі. Також у 2018 році міська влада запланувала відкрити 8 садочків (1 новозбудований та 7 реконструйованих). Три дитсадки вже відкрили.

Всього ж за останніх чотири роки, наголосив Кличко, в столиці побудовали або повністю реконструйовали 7 шкіл та 19 дитячих садочків.

Оцените статью.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*