Фармацевтичний завод.

На Хмельниччині відкрили фармацевтичний завод збудований за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

25 жовтня, в с. Улашанівка Славутського району ТОВ «НВК «Екофарм» відкрило нові виробничі потужності.

Про це повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА.

У 2017 році ТОВ «НВК «Екофарм» в рамках програми «EU 4 Business» отримало від Європейського банку реконструкції та розвитку кредит терміном 7 років та розміром $3,8 млн. на завершення будівництва виробничих потужностей, а також придбання необхідного обладнання, відповідно до стандартів та вимог GMP.

Даний кредит надано в рамках програми прямого фінансування ЄБРР, яка спрямована забезпечити місцеві малі і середні підприємства доступом до довгострокового фінансування.

Виробничі потужності заводу мають наступні ділянки:

✅ екстракції рослинної сировини (ділянка отримання і підготовки діючої речовини з рослинної сировини);
✅ настоянок і сиропів;
✅ ін’єкційних форм, очних і назальних крапель;
✅ капсульних форм препаратів;
✅ мазей;
✅ супозиторіїв;
✅ склади сировини і готової продукції;
✅ відділ контролю якості.

Окрім того завод має сучасну лабораторію.

Наразі на підприємстві працює понад 100 працівників, проектна чисельність працюючих передбачається на рівні 150 чоловік.

На урочистому відкритті були присутні засновник та президент ТОВ «НВК «Екофарм» Анатолій Новик, генеральний директор ТОВ «НВК «Екофарм» Михайло Груша, перший заступник генерального директора з технічних питань, директор Департаменту виробництва лікарських засобів підприємства Олександр Михайленко, іноземні партнери, керівництво району, працівники компанії, ЗМІ.
У жовтні 2015 року ТОВ «НВК «Екофарм» започаткувала проект із впровадження Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) в рамках консалтингового проекту Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) «Поради для малого бізнесу».

Серед інших факторів, впровадження цієї практики дозволило ТОВ «НВК «Екофарм» підписати договір кредиту з ЄБРР у грудні 2016 року та успішно отримувати необхідне фінансування (3,8 млн. доларів).

25-28 вересня 2018 року у рамках Торгової місії представники ТОВ “Науково-виробнича компанія “Екофарм” – заступник генерального директора Олександр Гриневич та консультант з експорту Олександр Шаравський відвідали м. Стамбул (Республіка Туреччина).

Вони провели переговори з представниками турецького фармбізнесу. Було досягнуто попередніх домовленостей щодо реєстрації у Туреччині фармацевтичних препаратів компанії та можливості їх експорту до Туреччини в найближчій перспективі.