Феєрія від президентських переговірників в Мінську:

Пам’ятаєте: «ніякої заборони ведення вогню по противнику немає»?
А тим часом Зеленський в Мінську домовився про (!)відповідальність українських солдат за ведення вогню по противнику.

Тепер український солдат, що стріляє по ворогу — буде притягуватись до дисциплінарної відповідальності. 
Російські бандити обіцяють також притягати до відповідальності якихось забулдиг.

«Безсмертний: указ Путіна про паспортизацію жителів Донбасу — інструмент тиску та спроба «торпедувати» Мінський процес.

Указ Путіна про паспортизацію усіх жителів Донбасу з’явився саме тоді, коли учасники ТКГ у Мінську завершують редагувати документи з досягнутими домовленостями. «Указ з’являється тоді, коли у Страсбурзі одна особа (екс-президент України Петро Порошенко – УНІАН) презентує свій план. Це все синхронізовані речі.

Якщо ви думаєте, шо цей (Мінський – УНІАН) процес ніхто не буде торпедувати, ви помиляєтесь. Наша задача: не дивлячись на всі ці речі, витримати той курс, який був означено президентом», — наголосив Безсмертний.»

Хто заважає встати з-за столу і сказати: «переговорів не буде»? Береш і на весь світ показуєш черговий акт втручання в наші внутрішні справи. І вимагаєш посилення санкцій, як до цього завжди робила попередня влада. Хто б після такого посмів нам докорити?

Але ж ні. Шефіру треба торгувати з РФ Кварталом-95. Треба мир за будь-яку ціну. Політікі нє могут договорітса.

Тому наша феєрична стратегія переговорів в Мінську: «Путін посцяв нам в обличчя, але ми не дозволимо цій провокації зламати наше бажання миру!». 
Ну і «Порошенко винен» — без цього нікуди.

Якщо ти не можеш у будь-який момент переговорів піднятися з-за столу і сказати «все! розмову закінчено!», то ти на гачку у оппонента. Ось путін і користується цим стремлінням Зеленського стати перед ним на коліна і домовитись по-середінє.

Ці клоуни просто тупі покидьки, які зливають Україну за три копійки з російського бюджету на офшорку Грін-фемілі Шефіра-Зеленського-Баканова. Замість боротися, вони обирають ганьбу. Через них отримаєм і ганьбу, і війну.

Я вважаю це перемога. 
Ви зробили їх разом!

Джон Смит