Хлібобулочні вироби на експорт.

Під Києвом відкрили новий хлібзавод продукція якого буде йти як на внутрішній ринок так і на експорт в Євросоюз.

23 листопада 2018 року у с. Нові Петрівці відкрили завод з виробництва заморожених хлібобулочних виробів – Chanta Mount.

Про це повідомляє у Facebook прес-служба компанії Chanta Mount.

✅ Сумарні інвестиції — 25 млн євро
✅ Потужність — 80 тон на добу
✅ Площа — 6000 кв.м

Перший камінь у фундамент нового підприємства був закладений 11 липня 2017 року.

На початковому етапі сума інвестицій в проект склала 15 млн. євро., а після введення в експлуатацію всіх необхідних потужностей складе більше 25 млн. євро. Планова потужність – 80 тон на добу, це 5 автоматизованих ліній, штат – 300 працівників, площа – 6000 кв.м.

Chanta Mount це перше і одне з найкращих автоматизованих індустріальних виробництв такої спеціалізації в Україні з мінімальною участю людини в процесі. Інноваційне оснащення заводу дозволить виробляти більше 90 т. високоякісної продукції на добу, що робить Chanta Mount одним із найбільших заводів у галузі заморожених хлібобулочних виробів у Європі.

На підприємстві запроваджені новітні технологічні рішення, що дозволяють виробляти екологічний і високоякісний продукт та реалізувати його не лише в Україні, але і за її межами.

[kkstarratings]

[ajax_load_more post_type=»post» scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»5″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»10″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″]
[ajax_load_more post_type=»post» offset=»15″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» meta_key=»» meta_value=»» meta_compare=»IN» meta_type=»CHAR» meta_relation=»AND» offset=»20″ scroll_distance=»5″]