Хто фінансує Тимошенко ?

Була колись Партія Регіонів у владі, її фінансували серйозні ФПГ, найбагатша людина України і менш багаті мільярдери. Зараз влада представлена також не бідними людьми.

Про 100 мільйонів гривень які за 6 місяців Родіна витратила на рекламу одоробла з рулем на голові — це брехня, звичайно…

Ось тут, наприклад, розцінки на зовнішню рекламу в найбільших містах України.

Візьмемо тільки рекламу на білбордах. Середня ціна нехай буде 8000 з ПДВ, враховуючи об’єми, знижки, те що білборди будуть не тільки в великих містах.

Таким чином 100 мільйонів гривень вистачить всього на оплату:

100 000 / 8 (ціна за білборд в місяць) / 6 місяців = 2084 білбоди

Розділимо цю кількість на 25 областей

2084 / 25 = 83 білборди на область

Що, звичайно, смішно, адже тільки білбордів одоробла в десятки разів більше.

Не кажучи вже за інші види зовнішньої реклами:

  • не кажучи вже за рекламу на ТВ,
  • не кажучи вже за друковану продукцію,
  • не кажучи вже за ці всі банери,
  • партійні шмати і інше лайно,
  • не кажучи вже за рекламу в інтернеті на кожному кроці,
  • не кажучи вже за джинсу в ЗМІ ітд.

Тобто, тих 100 мільйонів гривень, які нібито витратило рулеголове одоробло на рекламу — це зовсім не про рекламу, це про чорні схеми фінансування в колосальних об’ємах, в мільярдних об’ємах, це про ухилення від сплати податків, це про приховування джерел фінансування, це про ліві каси в наших распрекрасних ЗМІ.

І з цього постає ще 4 запитання:

1. Якого біса ми створювали оце все лайно типу НАЗК, НАБУ, якщо відсутній повний контроль за діяльністю партій, а різницю між партійними звітами і реальністю і мільярдними порушеннями видно наочно?

2. Дуже цікаво спостерігати як на ТеВе нам днями і ночами розказують про страшну корупцію, проводять розслідування оборуток, але за джинсу і навіть рекламу беруть гроші в політиків кешем.

3. Якого хріна нам ниють про зубожіння, дешеві тарифи, зростання ціни газу на 1,5 грн, а самі витрачають мільярди гривень на рекламу? Це скільки опалювальних сезонів можна було пройти, роздавши зубожілим ці мільярди?

4. Була колись Партія Регіонів у владі, її фінансували серйозні ФПГ, найбагатша людина України і менш багаті мільярдери. Зараз влада представлена також не бідними людьми.
А хто фінансує Тимошенко і тих голодранців (судячи з декларацій) з її партії?

Mason Lemberg

[kkstarratings]

[ajax_load_more post_type=»post» scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»5″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»10″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″]
[ajax_load_more post_type=»post» offset=»15″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» meta_key=»» meta_value=»» meta_compare=»IN» meta_type=»CHAR» meta_relation=»AND» offset=»20″ scroll_distance=»5″]