ЦЕ ВАМ ЗАМІСТЬ КОЛЯДОК.

Порошенко пішов ва-банк, і Томос - лише початок його танкового походу за Україну.

У Чорне море прямує американський бойовий десантний корабель-док Fort McHenry. За даними командування Шостого оперативного флоту США, він наразі проходить чорноморські протоки.

Десантний корабель-док Fort McHenry

У заяві командувача флотом, віце-адмірала Лайзи Франчетті йдеться про те, що ця місія спрямована на «проведення рутинної операції у Чорному морі, яка зміцнить відносини з союзниками по НАТО і, окремо, Україною».

Чому це цікаво саме для нас і саме тепер?

Якщо пам`ятаєте, я писав, що новий похід українських катерів через Керченську протоку запланований на середину січня.

А тепер давайте співставимо перемовини Порошенко з Меркель та Макроном щодо спрямування їх спостерігачів на українські плавзасоби, резолюцію ООН, яка по суті легалізує міжнародні операції з підтримки України в Азовсько-Чорноморському регіоні, нещодані розвідпольоти американських та британських літаків-розвідників у районі Криму з наближенням у зону конфлікту плавучого форпосту дядєчки Сема.

Співставили? І добре, бо буде цікаво.

От що ще я вам скажу… Порошенко пішов ва-банк, і Томос — лише початок його танкового походу за Україну. У найближчі три місяці ви побачити ще багато цікавого, на фоні чого його конкуренти виглядатимуть блідими тінями на клоунських підмостках передвиборчого шапіто.

І це, до речі, стосується певних економічних кроків, які (буду чесним — заради піару) притримувались до останніх перед виборами місяців.

Навіть не знаю, чим його конкуренти зможуть перебити цей танковий swift advance у Європу — знову юзатимуть Мальдіви, Ліпєцк та офшори?

Та й нехай — нам своє робити. Всіх щирих українців — з Томосом, Різдвом та неминучою Перемогою!

Довідково: Fort McHenry з 500 американськими морськими піхотинцями на борту, забезпечений доковою камерою для п’яти транспортних катерів на повітряній подушці — вони призначені для висадки морської піхоти і бойової техніки. Водотоннажність — 16,1 тис тонн, довжина — 190 метрів. Оснащений зенітною артилерією і ракетною зброєю.

Fort McHenry

Helgi Sharp

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]