Черговий суд на боці Коломойського:

Державний Приватбанк програв у судах Коломойському: не може забрати 247 азс, які передав у лізинг.

Північний апеляційний госпсуд своєю постановою відмовився задовольнити апеляційну скаргу Приватбанку та залишив без змін ухвалу Госпсуду м. Києва від 10.03.2020 (в справі №910/3414/20), якою було задоволено клопотання 38 компаній, та в рамках забезпечення їх позову заборонено Приватбанку вживати будь-які дії щодо повернення та/або витребування 247 АЗС, переданих банком у лізинг.

В 2016р 15 компаній, пов’язаних з екс-власниками Приватбанку, уклали з банком договори фінансового лізингу, за якими отримали від Приватбанку 247 АЗС.

Надалі ці компанії передали вказані АЗС в оренду для 38 компаній-операторів (які є позивачами в згаданій справі).

Заборгованість компаній-лізингоотримувачів перед Приватбанком перевищує 2 млрд грн, а націоналізований банк вживає заходи щодо розірвання відповідних договорів фінансового лізингу та повернення об`єктів лізингу, які знаходяться в оренді в компаній-заявників.

За даними Приватбанку, на кінець І кварталу-2020 обсяг портфелю кредитів і дебіторської заборгованості за фінансовим лізингом, який він пов`язує з колишніми акціонерами, становив 218,1 млрд грн (на кінець 2019 року — 210,6 млрд грн, на кінець 2018 року — 212,8 млрд грн).

Почему Коломойский ничего и никого не боится (пока)?

У него есть свой президент, у него есть поддержка Путина (у которого есть поддержка Трампа, также Коломойского в США представляет адвокат Трампа Марк Касовиц).Откуда может идти угроза Коломойскому?

1. Пассионарная проукраинская часть Украины.

2. Победа Байдена в ноябре.Пока так.

Vlad Ponomar