«Честь маємо»: Вороги Москви.

Міністр оборони Степан Полторак написав заяву про звільнення на ім’я Президента України Володимира Зеленського. Відповідну заяву на ім’я Президента Володимира Зеленського він оприлюднив у Facebook.

Він опублікував сканкопію заяви, супроводивши її дописом: «Честь маю!»

Згідно зі сканкопією заяви у ній ідеться: “Пане Президенте України — Верховний Головнокомандувачу Збройних сил України, з повагою ставлюсь до Вашого конституційного права визначитись з міністром оборони України і подати кандидатуру на затвердження до Верховної Ради України та відповідно до законів України

“Про національну безпеку України”, “Про Кабінет Міністрів України” прошу Вас розглянути у встановленому порядку питання щодо звільнення мене з посади міністра оборони України”.

Раніше голова Служби безпеки України Василь Грицак подав у відставку. Аналогічні заяви написали всі заступники та члени його команди. Про це повідомила прес-служба СБУ.

“Виконую обіцянку і публічно інформую: сьогодні подаю на розгляд новообраному Президенту України рапорт про своє звільнення з посади голови СБУ.

Також повідомляю, що у встановленому Військовими статутами порядку відповідні рапорти про звільнення із займаних посад складені усіма заступниками голови СБУ та членами команди, які пліч-о-пліч зі мною встали на захист України у найважчі дні російської збройної агресії.

Робимо це щиро, цілком усвідомлюючи право нового Президента України ініціювати кадрові зміни у керівництві Служби”, — наголосив Грицак.

Він перелічив досягнення колективу СБУ за час його керівництва, Водночас висловив побоювання тим, що «піднімає голову проросійський реваншизм в Україні».

«Буду відвертим перед українцями: свій рапорт написав із важким серцем. Так само як всі інші, переживаю за майбутнє Служби і держави, бачу як піднімає голову проросійський реваншизм в Україні», — зазначив Грицак.

Він запевнив, що доки Президент і Верховна Рада у визначеному Конституцією України порядку не вирішить питання щодо того, хто має очолювати Службу безпеки України, чинний склад СБУ продовжить захищати безпеку держави та українського народу.