Чому Ахметову продали Київенерго?

Придбання акцій Західенерго та Київенерго теж бонуси за підпис Рената Ахметова

В наслідок військових дій РФ на Донбасі та особливо накладеним світовою спільнотою санкцій на РФ робота виробничих підприємств Рената Ахметова на окупованій території була суттєво змінена в бік погіршення.

Сьогодні Азовсталь отримала контракти з Укрзалізницею.

Є думка, що перемовини, тендери та узгодження цих контрактів готував Войцех Балчун. Звільнився він завчасно, щоб не бруднити свою кар’єру та добре ім’я стосунками з українським олігархом, до речі — колишнім.

Гадаю, цей контракт є пряником за підписані інші документи в присутності американських спостерігачів, які розбудовують коридор майбутньої економічної співпраці між США та Україною.

Рената Ахметова грають, тексти неафішованих угод він вже не пише, а лише вимушено погоджується на запропоноване. На відміну від Ігоря Коломойського, який свої позиції здає хворобливіше, бо вважає, що міцніше стоїть на ногах.

Придбання акцій Західенерго та Київенерго теж бонуси за підпис Рената Ахметова на документах, які призведуть до деолігархації енергетичного сектору економіки України.

На всіх можливих щаблях має бути утворено ринок. Це обумовить підвищення якості товару та послуг, зменшення їх вартості. Тут або працюй краще за інших, або вмирай.

Тетяна Геращенко