Чотири країни.

Московія просто знищила ці землі, перетворивши їх на свої військові анклави.

Чотири країни — колишні колонії Московії (так званого Радянського Союзу чи Російської Імперії — немає різниці) у східній Европі оголосили про свій евроцентричний вибір — і всі чотири зазнали збройної агресії з боку колишньої метрополії.

1. Москва не загасила конфлікт між Азербайджаном і Вірменією.

Москва, днозначно, стала на бік вірменського агресора — країни, яка стала форпостом московських військ на південному Кавказі. Навіть якщо на окупованій Вірменією території Азербайджану справді проживають в-основному вірмени — це не дає Єревану жодного права на ці землі (уявіть зараз наприклад окупацію Угорщиною західної Румунії). Це один-в-один «защіта ххх-язичнава насєлєнія».

2. Іншим метастазом Москви, вже на території суверенної Молдови.

Там стала її військова база на східному березі Дністра — Москва навідріз відмовляється виводити звідти ось уже 26 років поспіль свої окупаційні війська, цинічно називаючи їх «Придністровською Молдавською Республікою». Що цікаво, на проголошену московськими окупантами ідею «тримовної» квазіреспубліки у 1991 році повелись навіть українські так звані «націоналісти»…

3. Дещо осторонь тут стоїть «проголошення» незалежності Абхазії.

Москва радо «відгукнулась» на заклик місцевих «патріотів» і першою ж юридично та військово підтримала незалежність цієї території від Грузії, але водночас втопила у крові такий самий сепаратистський рух в Чеченії. У 2008 році Москва остаточно відколола Абхазію від Грузії, прихопивши ще й цхінвальський район цієї суверенної держави — бо там, бачите, теж живе окреме «ххх-язичноє насєлєніє».

4. У 2014 році Москва пішла вже відкритою агресією проти України.

І знову, головним міченим «козирем» Кремля стало так зване «ххх-язичноє насєлєніє».

На всі землі, куди ступив московський чобіт, прийшла біда та розпач. Ні Карабаг, ні східний берег Дністра, ні Абхазія, ні цхінвальський район, ні півострів Крим, ні південна Луганщина та східна Донеччина не озолотилися мільярдними інвестиціями надутої сибірськими вуглеводнями московської держави.

Московія просто знищила ці землі, перетворивши їх на свої військові анклави. Бо Московія — це смерть.

Radio Lemberg