Что сорвали кремлевские консервы ?

Закон про забезпечення суверенітету України над ОРДІЛО:

1. Визнання Росії агресором, ініціатором, еспропріатором майна і т.д.

2. Визнання територій ОРДІЛО окупованими Росією ↪ стаття 2.

3. Визнання факту, що Росія не має жодних територіальних прав на ОРДІЛО ↪ стаття 2

4. Визнання факту, що російські війська і окупаційна адміністрація в ОРДІЛО є незаконними ↪ стаття 2

5. Визнання факту, що право власності людей і підприємств набувається за законами України ↪ стаття 2

6. Передбачений порядок відповідальності Росії перед Україною за порушення прав і свобод громадян ↪ стаття 6

7. Дозволено застосування всіх родів силових структур і зброї для забезпечення суверенітету України на Донбасі ↪ стаття 8

8. Встановлена відповідальність за контрабас і незаконну торгівлю з ОРДІЛО ↪ стаття 10

9. Всі хто воював в АТО офіційно визнаються учасниками бойових дій, інвалідами війни (якщо були поранення) і т.д., тобто отримають легальний статус учасника бойових дій ↪ стаття 6 і 7 змін до закону про статус ветеранів війни, що є частиною закон про забезпечення суверенітету України над ОРДІЛО

10. Врегульовано і легалізовано питання добровольців, які тепер також можуть мати легальний статус, можуть бути визнані інвалідами війни ↪ стаття 9 і 10 змін до закону про статус ветеранів війни, що є частиною закон про забезпечення суверенітету України над ОРДІЛО

Проти цього всього сьогодні відкрито виступили кремлівські холуї з самопомочі, йулі, швободи, демальянсу, укропу та інших «партій».

Я впевнено і відповідально називаю цих людей кремлівськими холуями, адже це була свідома диверсія, в цих людей не було жодних аргументів виступати проти закону. Крім одного аргументу — вони служать Кремлю. І сьогодні це стало більш ніж очевидно.

«Закон передбачає побудову військової вертикалі, коли Об’єднаний штаб Збройних сил України буде координувати діяльність не лише збройних сил, а й усіх силових структур, і цивільно-військових, і військових адміністрацій… Всі завдання щодо захисту країни, боротьби з ворогом, диверсантами, терористами, з ким завгодно. Все буде сконцентровано в військовій вертикалі», – сказав Турчинов.

«І побудова цієї вертикалі – одне з завдань, яке буде реалізовано разом із підписанням цього закону, тому що все повинно працювати одночасно. Ми не можемо дати люфт, коли одна система припинить своє існування, а інша система ще не запрацює. Тому що це безпека країни», – наголосив він.

За словами секретаря РНБО, «коли починають розглагольствувати і фантазувати, не розуміючи, як працює система, як працює безпековий сектор, як працюють збройні сили – це практично провокація проти власної країни дилетантів і провокаторів, тих, хто працює на агресора».

Mason Lemberg