Школи укрів.

У Житомирі відкрили реконструйовану гімназію.

Дружина Президента України Марина Порошенко разом із Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадієм Зубком взяли участь у відкритті оновленої Житомирської міської гімназії № 3, яку реконструювали за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

Вікриття сучасної оновленої школи відбулось у День знань, 1 вересня. Участь у заходах взяв голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, голова облради Володимир Ширма, міський голова Сергій Сухомлин.

Вітаючи учнів зі святом, Марина Порошенко зазначила: «Цей навчальний рік відкриє особливу сторінку в історії гімназії. Адже навчання розпочнеться у сучасній будівлі, яка є яскравим прикладом нового освітнього простору, де панує безбар’єрність і враховують індивідуальні особливості й освітні потреби кожного учня».

Гімназія реконструювали за стандартами Нового освітнього простору за кошти ДФРР та у співфінансуванні із міським бюджетом.

На згадку про зустріч із гімназистами Марина Порошенко подарувала гімназії 3D принтер для кабінету фізики.

Довідково: Житомирську міську гімназію №3 засновано у 1861 році. За цей час чимало випускників гімназії стали відомими вченими, діячами культури і мистецтва, спортсменами.

Серед них – математик Георгій Єлєнін, біолог Олександр Маковейчук, кінорежисер Володимир Сергійчук, біофізик Віктор Левадний, міжнародний гросмейстер Йосиф Дорфман, тренер Гаррі Каспарова та інші.

 За три роки в Україні відкрито 115 шкіл європейського рівня

На Вінниччині відкрили реконструйовану школу

1 вересня, відбулось урочисте відкриття Сосонської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вінницького району після реконструкції, повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

За словами директора навчального закладу Людмили Кугай, у приміщенні школи після реконструкції можуть навчатися близько 400 учнів. Наразі в освітньому закладі перебуватиме 256 школярів, а до першого класу підуть 36 учнів.

На урочисту лінійку з нагоди нового навчального року до місцевих школярів завітали: голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій спільно із заступниками та керівниками структурних підрозділів ОДА, голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, митрополит Вінницький і Барський Симеон, народний депутат України Олексій Порошенко та голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко.

 

У заході також взяли участь працівники апарату Вінницької РДА та керівники структурних підрозділів, сільський голова с. Сосонка Микола Демченко, депутати районної та сільської рад, а також керівники підприємств та установ, організацій району та області.

Від імені та за дорученням Уряду, Валерій Коровій вручив директору школи Людмилі Кугай сертифікат, який засвідчує відповідність завершеної реконструкції Сосонської середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ст.

Крім цього, під час свята Валерій Коровій вручив директору школи сертифікат на комплект обладнання для кабінету математики на суму 362 тис. грн.

На Сумщні відкрили новозбудовану школу

Сьогодні у Герасимівці Сумської області відкрили нову школу, повідомляє прес-служба Сумської ОДА.

Заклад побудовано за умов співфінансування за кошти державного бюджету, державного фонду регіонального розвитку, районного і сільського бюджетів. За три роки на це будівництво було використано майже 6 млн грн.

Вітаючи жителів села із новобудовою, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова зазначила, що сьогодні проходить всеукраїнський марафон − в кожній області відкриваються нові школи. На Сумщині − це Герасимівська ЗОШ.

Рішення про будівництво було прийнято у 2015 році, тому що старе приміщення не вміщало усіх школярів і діти змушені були навчатися у дві зміни.

Цього року шкільний дзвінок пролунав для 84 учнів цієї школи.

На Буковині відкрили новозбудовану школу

Сьогодні в селі Тернавка Герцаївського району відкрили новозбудовану школу. На ії будівництво було витрачено 16,8 мільйонів гривень: 12,8 мільйонів з державного фонду регіонального розвитку, 3,1 мільйона з місцевого бюджету, 900 тис. — кошти з субвенції на соціально-економічний розвиток. У школі зможе додатково навчатись до 400 учнів.

Про це повідомляють в прес-службі Чернівецької ОДА.

Також виділено 500,000 тис. грн. залишку освітньої субвенції на 2016 рік на придбання обладнання, 1 100,000 тис. грн. – на покращення матеріально — технічної бази як опорного закладу, 49,800 тис. грн. – на обладнання для 1 класів НУШ.

 

Оцените статью.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*