Що Зеленський зробив та що обіцав зробити.

За очікуваннями, вірою в хуженєбудєт і фейспалмами вже пройшло півроку. А з моменту отримання абсолютної влади (маріонеткової більшості в парламенті) пройшов вже цілий квартал.

І цього більш ніж достатньо, щоб зробити висновки про перспективи розвитку держави за цієї влади.

І мова тут не йде про те, що нарот мав би обирати прем’єр-міністра, генпрокурора, голову СБУ, як обіцяв зеля.

І мова тут не про те, що першими ж рішеннями ВР мало б бути підняття зарплат і пенсій, зменшення комуналки, 4000 доларів вчителям і роздача грошей від Роттердам+.

Хоча треба віддати належне, що у передвиборному сцянні в очі він зеля зробив бабу йулю (з досвідом патологічної брехні в багато десятиліть) як тузік грелку.

Але мова таки йде про те, що ти обіцяєш відмінити Роттердам+, бо там високі тарифи і розкрадання, бо ми можемо купляти дешеву електрику в Європі, а в кінцевому купляєш електрику в Хйлостані.

Мова таки йде про те, що на дебатах перед усією країною ти обіцяєш, що не будеш маріонеткою, мішком в якому заховані олігархи і риги, а в кінцевому все ж таки стаєш цим мішком, повернувши в Україну всяку цвіль. Хоч, маючи абсолютну владу, тобі цього і не треба було робити.

Мова таки йде про те, що обіцявши не ставати перед Хйлом на коліна, ти рвешся ставати і тільки народ на Майдані стримує тебе від цього.

Мова таки йде про те, що ти можеш брехати про «недопустимо кумівства і призначимо людей з наріду», а призначити клоунів з кварталу на посади (ну Бог з ним, це тактична брехня щоб прийти до влади, але який ти тоді «новий» політик?), але ти би мав зробити так, щоб люди жили краще.

А кому стало жити краще? Хтось може похвалитися?
Хтось бачить якісь аргументовані перспективи чому має стати краще?

Mason Lemberg