#Юлянаєбала

В вересні 2018 один "бізнесмен" став обличчям її кампанії "Новий курс: від застарілої економіки до інновацій", знявшись в її рекламному ролику.

Пам’ятаєте історію mуdака, який пропіарив Йулю своїми електробайками? Хто забув або не знав, нагадаю:

В вересні 2018 один «бізнесмен» став обличчям її кампанії «Новий курс: від застарілої економіки до інновацій», знявшись в її рекламному ролику.

Ось цей ролик. Ви напевне його бачили в інтернеті чи по ТВ.

Тоді ж він написав у своєму фейсбучику, що причиною того, що він пропіарив Йулю стало те, що вона йому обіцяла шукати гроші для його проекту «со следующего понедельника». Це було у вересні місяці. 

Потім вона використовувала його проект на презентаціях свого плагіату глазьєвської програми «Новий курс», розказуючи несусвітню х-ню про те, скільки може проїхати цей електробайк.

Так от… пройшло 3 місяці і цей mуdак шукає інвесторів для того ж проекту будівництва заводу електробайків в Україні. 

Але пост вже видалений. Пост був реальним, тут в треді різні скріншоти:
h

А на запитання чого ж Йуля не допомогла йому «со следующего понедельніка» цей mуdак відповідає, що вона свої зобов’язання виконала і пропіарила його проект по багатьох каналах.

Шановні друзі і не друзі, ось вам приклад того, що могло б відбуватися, якщо б йуля мала шанси для виграти вибори. Це отакі продажні mуdаки розказують нам про те яка вона прекрасна і як вона всім допомагає, як виконує свої обіцянки, потім вони отримують те що хотіли (піар, гроші, посади), а вам залишається лише брехня, ваші проблеми і їхні проблеми, які стали тепер нашими спільними.

Mason Lemberg

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]