Як виглядатиме Шулявський міст.

Будівництво почалось.

<Будівництво століття в Києві. Так виглядатиме нова розв'язка на Шулявці:

Вчора, 16 березня, в Києві перекрили рух транспорту по Шулявському шляхопроводу — на цьому об’єкті розпочнеться давно запланований ремонт.

Результатом одного з найбільших інфраструктурних проектів столиці має стати спорудження сучасної розв’язки. Поки ж киянам протягом багатьох місяців — щонайменше до кінця року — доведеться користуватися об’їзними маршрутами.

Що побудують


Реконструкція Шулявського шляхопроводу, інформує журнал НВ, передбачає будівництво розв’язки у формі неповного листка конюшини — мосту з трьома з’їздами. Як очікується, його пропускна транспортна здатність буде на 20% перевищувати можливості нинішнього мосту.

З’їзди матимуть по дві смуги, основна частина шляхопроводу запланована шестисмуговою.

При цьому на розв’язці побудують велодоріжку шириною 2 м і довжиною близько 800 м. На одній з ділянок траса для велосипедистів буде проходити під землею.

Столична влада має намір знести цех №5 державного заводу Більшовик, будівля якого розташована на розі вул. Вадима Гетьмана та проспекту Перемоги.

Вартість усього проекту становить понад 0,8 млрд грн, що робить його одним з чотирьох найбільших сучасних інфраструктурних проектів у Києві (разом з будівництвом метро на Виноградар, спорудженням Подільського мостового переходу та капітальним ремонтом мосту Метро).

Демонтувати Шулявський шляхопровід розпочнуть вже в неділю, 17 березня, — наступного дня після зупинки руху по мосту, повідомили в КМДА.

На першому етапі робіт будуть демонтовані контактна мережа, опори освітлення, карнизні блоки, консолі тротуарів. Крім того, розберуть асфальтно-бетонне покриття шляхопроводу, демонтують самі балки прогонових будов і частково демонтують ростверки (верхню частину фундаменту), розповів Олександр Здольник, головний інженер КП Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва.

За його словами, Шулявський міст почнуть зносити з двох боків одночасно, а завершити демонтаж планують у червні.

При цьому для шляхопроводу спорудять новий фундамент — старі опори непридатні для майбутніх навантажень, хоча значну частину їх залишать у землі.

«Місце для нових паль розраховане проектувальниками так, щоб вони не потрапили на підземні залишки старих», — розповів Здольник комунальному столичному виданню Вечірній Київ.

Він також зазначив, що підготовчий етап робіт було проведено з таким розрахунком, щоб у майбутньому тут залишився простір для інших інженерно-транспортних рішень.

«Тобто працюємо з урахуванням футурології. [Комунальні] мережі перезаклали так, щоб бути на 100% впевненими, що в будівельну пляму колись поміститься щось ще більше, більший об’єкт», — зазначив Здольник.

Другий етап робіт, у тому числі демонтаж цеху заводу Більшовик, запланований на другу половину 2019 року.

Як довго триватиме ремонт

Столична влада обіцяє завершити основну частину робіт з реконструкції розв’язки на Шулявці до кінця 2019 року.

До цього часу планується, зокрема, завершити роботи з будівництва нового шляхопроводу довжиною 158,17 м, велосипедних доріжок, ліво- і правоповоротних з’їздів.

Новий шляхопровід планується завершити в поточному році. Прохання до водіїв: поставитися з розумінням і вибирати альтернативні маршрути

Крім того, до кінця року обіцяють реконструювати підземний пішохідний перехід біля шляхопроводу, а також провести роботи з благоустрою та озеленення території грандіозного будівництва.

Зокрема, після завершення дорожніх робіт планують упорядкувати простір біля станції метро Шулявська і зупинок транспорту. Так, замість торгових павільйонів перед будівлею супермаркету Сільпо розіб’ють новий сквер.

Рух транспорту — як автомобільного, так і громадського — на цей час буде організовано по прилеглих вулицях та оновленим маршрутами. У КМДА також просять водіїв по можливості вибирати інші шляхи для своїх поїздок, щоб уникнути пробок.

«Новий шляхопровід планується завершити вже в поточному році. Тому прохання до всіх водіїв: поставитися з розумінням і вибирати альтернативні маршрути, — закликав Здольник. — Таким чином завдяки перерозподілу транспортних потоків на шляховій мережі міста ми убезпечимося від значних заторів, які можуть відбуватися у цьому вузлі».

Для того, щоб встановити центральну частину прогонової споруди над проспектом Перемоги, на одну або дві ночі буде повністю перекрито рух транспорту на проспекті Перемоги. Однак це станеться пізніше і на даному етапі мова про закриття руху на проспекті не йде.

Голова Києва Віталій Кличко перевірив готовність робіт з демонтажу Шулявського мосту, які розпочались цієї ночі.

«З’їздив вночі на будівельний майданчик біля Шулявського шляхопроводу. Тут все напоготові. Цієї ночі ми розпочинаємо роботи з демонтажу шляхопроводу. А старт будівництва нового мосту плануємо в квітні», — написав мер у Facebook у ніч на неділю.

За словами Кличка, до кінця року має бути здійснений великий обсяг робіт зі зведення цього об’єкту. Для цього також потрібно знести частину цеху номер 5 заводу «Більшовик». Там буде побудована нова частина транспортної розв’язки.

Кличко заявив, що, за оцінками фахівців, загальні роботи зі зведення нового шляхопроводу триватимуть 17 місяців. Загальна їх вартість — близько 1 млрд гривень.

Як виглядатиме Шулявський міст.
4.8 (95.29%) 17 votes


Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*