Як поширюється коронавірус в Україні.

Пам’ятаю, ще коли тільки починалася вся ця ковідна історія і пішли перші статистичні дані по Україні, я дуже дивувалася, звідки беруться потужні спалахи за межами мегаполісів.

Ну в місті все очевидно і зрозуміло, там тісне скупчення людей і набагато більше перехресних контактів, ніж в області. Аж поки не дізналася про тернопільського священника, який заразив силенну купу народу, а сам невдовзі помер.

Тривалий час основними джерелами заражень в районах і областях були церкви, в основному Московського патріархату. Тісні приміщення, скупчення людей (особливо на церковні свята), замість масок і санітайзерів молитва, і всі по черзі облизують ікони та хрест і цьомають священникам руки.

А потім потужно попердолило попів в Київо-Печерській Лаврі. Ми всі пам’ятаємо, як спершу отці свнсбчої церкви намагалися відпетляти від карантину і заборони на богослужіння.

І пам’ятаємо, чим це все скінчилося: монахи і віряни УПЦ МП наприкінці квітня почали наввипередки віддавати богу душу, навіть не встигнувши сказати «амінь» і зрозуміти, що власне сталося.

Довгий час, незважаючи на численні публікації в ЗМІ, в яких говорилося про те, що в Лаврі на коронавірус захворіли всі священники, монахи, а також багато викладачів та студентів Київської духовної академії (вона знаходиться на території Лаври), довбойбои в рясах намагалися спростувати спалах і називали опубліковане брехнею.

Навіть сам митрополит Климент тряс кадилом, надував щоки і кричав «вивсьоврьотє!» Але в наш час миттєвого і тотального розповсюдження інформації щось довго приховувати неможливо.

Але я власне не про це. Вірніше, це був лише вступ, аби освіжити пам’ять. Бо, здається, попи знову охуїли, тому що анонсували на сьогодні проведення в Жовтневому палаці старт щорічного фестивалю «Божі діти» під патронатом Київсько-Печерської Лаври.

Розумієте? Поки батьки і школи напередодні першого вересня сушать собі голови, як безпечно відправити дітей на навчання без ризику інфікування, ідіоти в рясах срать хотіли на оцей ваш ковід і напихують повний Жовтневий Палац дітлахів. Щоб що? Щоб ціною ризику для життя дітей привернути увагу до свого мракобісся.

І чогось я впевнена, що поліції все це збіговисько по цимбалах. Відвернуться і зроблять вигляд, що не помітили, як вже було у всіх попередніх випадках з церквами.

Олена Монова

[kkstarratings][ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]