Історія невільного «журналіста».

Сім’я кандидата у депутати Дубінського - затяті сепаратисти з Донецька.

Цікави факти випливають із життя сім’ї журналіста, продюсера програми «Гроші» та кандидата у депутати Олександра Дубінського

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» із посиланням на «Enigma».

Дубінський з усіх сил «топив» за Зеленського, фальсифікуючи і поширюючи матеріали чорного піару про Порошенко. Досить згадати фальшивий «компромат» «UkrainianPapers» — це справа рук особисто Дубінського, про що писав Український Кіберальянс проаналізувавши сайт і матеріали. 

Відомий ненависник постмайданної України, що живе «тільки» на офіційну зарплату журналіста, і скуповує десятками квартири в центрі Києва. До речі, майже всі кварити Дубінського і його дружини (16 штук) здані в оренду. Однак, з 2014 року ні Дубінський, ні його дружина не декларували доходи від підприємництва.

У щорічних деклараціях бізнесмен Олександр Дубінський вказує нулі, тобто орендний бізнес веде нелегально, злісно ухиляючись від сплати податків. Дубінський є яскравим прикладом типового пропагандиста «русского мира», і подробиці життя його сім’ї, тільки підкреслюють це.

Олександр Йосипович Дубінський, 70 років, спокійно собі живе з дружиною в Донецьку, підтримує російських окупантів, напевно свідомо в числі перших ходив на незаконний «референдум» — тобто по суті активний пособник окупантів, таку інформацію пише ресурс izvestia.kiev.ua. Після скандалу з квартирами Дубінського на суму понад 5 мільйонів доларів, видалив свою сторінку «ВКонтакте», однак архів не горить …

У тому, що це саме батько Дубінського-пропагандиста сумнівів немає, так як він у нього в друзях на «Фейсбуці».

А в віддаленому акаунті «ВКонтакте» були фотографії сина 8-річної давності, а також недавні, з рекламної компанії 1+1.

Аккаунт Анатолія Дубінського в «Моєму Світі» не активний, з аккаунта тільки видно, що він складається в групах «Пишаюся Росією» і «Народжені в СРСР».

Нинішня дружина батька досі зареєстрована «ВКонтакте» під ім’ям Люсьєна Дубінська. На її сторінці ще недавно були спільні фотографії з батьком, де вони відпочивають в окупованому Криму.

Однак зараз залишився лише віддалений аккаунт чоловіка в друзях і кілька її особистих фотографій.

До речі, всім відомо, що гроші які платять пенсіонерам на окупованих територіях РФ — це жалюгідні подачки у розмірі 1500-2500 окупаційних рублів, і їх ледь вистачає на їжу.

Виникає питання, на чиї гроші живе в Криму подружжя Дубінських? Є варіант, що «путінець» Анантолій Дубінський отримує українську пенсію, це характерна риса всіх наших ненависників «фошиздів», але із задоволенням живуть за українськими стандартами пенсіонерів. Тоді так — і в Крим можуть поїхати, і в Європу. 

Але якщо він відмовився від української пенсії — то хто йому оплачує ці незаконні вояжі? Абсолютно свідомо? Відповідь очевидна — пропагандист, злісний неплатник податків з 1 + 1 Олександр Дубінський.