«10 мільйонів вакцин» ми побачимо, як «10 мільйонів масок».

Новий максимум: 481 померлий від COVID за добу в Україні, 5 587 госпіталізованих… Україна 1-ша в Європі за поширенням COVID-19, серед країн світу 7 місце.« Ми максимально збільшили кількість ліжок з киснем- до 67 тис. Це межа — збільшувати далі нікуди», міністр смерть Степанов визнав, що медична система на межі колапсу через ріст захворюваності на коронавірус і розвів руками. І тут як Голобородько в кіно з’являється з оману преЗЕдент ЗЕ і переможно заявляє:

«Я підписав контракт з «Pfizer» на 10 млн доз вакцин». Нагадує маски, що вже летять з Китаю, десь досі літають, і з тестами було так само .Пацан миттєво порешав, як в кіно, чи то Мендель двома твіттерами все вирішила. Вона ж вміє.Мало що ЗЕ вже обіцяв…, дивлячись на результати майстрів спорту із боротьби з коронавірусом, слово «обіцяти» вперто перетворюється на «обісцяти».

Вже два роки живемо ЗЕобісцянками… Вже побачили «мир» в очах путіна, комуналка наполовину стала дешевшою, ще закінчив війну в своїй голові, залишилося ( до повного щастя) тільки «Pfizer » вколотися. А до речі, холодильники з мінус 70 градусів, для вакцини «Pfizer» є?

Читайте также:  Задержание Юрия Зонтова.

«Україна вже отримала підтвердження на постачання 22 мільйонів доз вакцин проти Covid-19», — заявляв 8 лютого, на форумі присвяченому боротьбі з Covid-19, міністр Степанов .Форумів, подібних до коронавірусного, найближчим часом буде 30 бо, в Україні має відбутися великий суспільний діалог — про коронавірус, про мир та війну, про Крим та Донбас, і про комунальні тарифи, пообіцяв там же ЗЕленський.

"10 мільйонів вакцин" ми побачимо, як "10 мільйонів масок".

Днями Степанов заявив про те, що новий Національний план вакцинації повинен підняти питання про вакцинацію на більш високий рівень в нашій країні.Лише 15 585 людей щеплено проти COVID-19 за добу 06 квітня 2021 року в Україні, всього 320 265, а станом на 06 квітня 2021 року до листа очікування вакцинації записались 419 379 людей.

Українців поза групами ризику, які записались на щеплення від коронавірусу через е-сервіс «Дія», НЕ запрошують вакцинуватись залишковими дозами, бо черга в «Дії» є виключно списком очікування для свого етапу вакцинації, головсанлікар Ляшко.

Комерційна вакцинація проти коронавірусу в Україні може з’явитися влітку голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький(що кому болить).»Ні обіцянок ні пробачень» i «Обіцяного три роки ждуть»: ЗЕленський, цитати навеличнішого. Ми уже інвестиції з Оману , Еміратів, та Лондону мільярдні отримали, отак і вакцину отримаємо… І ще, заява про закупку Pfizer — це повний провал ЗЕвакцинації. Хто тепер індійську вакцину Covishield, а тим більше китайську Sinovac буде колоти?

Читайте также:  Два пакета санкций против трансбалтийского газопровода "Северный поток-2".

А до речі ДЕ вона?!Багато країн вже завершують вакцинування, а в Україні ще по суті навіть не починалась і не зрозуміло коли почнеться.Тому це підстава вважату чинну ЗЕвладу вбивцями, свого ж народу, тому що, професійна бездіяльність, не компетентність, брехня, «Велюр» і «Букoвель»… повинні каратись і за це потрібно відповідати.Єдине питання до блаЗЕнів 73% :- кого ви зробили разом ідійоти ???