1000 робочих місць

У Вінниці відкрили завод з виробництва холодильників на 1000 робочих місць, який виготовлятиме обладнання для Pepsi та Coca-Cola

7 вересня, У Вінниці за участі Прем’єр-мністра України Володимира Гройсмана відбулося відкриття заводу холодильного обладнання компанії UBC Group, який працює у межах індустріального парку «Вінницький кластер холодильного машинобудування», повідомляє Укрінформ.

Наразі на заводі «GreenCool» працює понад 250 співробітників, а до кінця поточного року тут буде створено ще 750 робочих місць. Підприємство вже відвантажило першу партію продукції на експорт.

Інвестиції UBC Group у І чергу заводу склали 10 мільйонів євро. Для введення наступної черги передбачаються інвестиції у сумі ще 10 мільйонів євро.

Запланований обсяг реалізації продукції потужностями, введеними у дію в ході першої черги реалізації проекту – 400 млн грн. на рік, а після реалізації ІІ черги (орієнтовно – у 2019-2020 роках ) – 700 млн. грн. на рік.

«Ми відкриваємо сучасне високоінтенсивне підприємство, достатньо конкурентне, що є результатом політики держави і місцевої влади щодо залучення і розміщення інвестицій саме в Україні.
Я радію від того, що в Україні створюються нові підприємства, саме зараз створюється порядку 50 компаній, великих і потужних. І якщо говорити про Вінницю — на території індустріального парку», — сказав Гройсман.

За словами президента компанії UBC Group Ігоря Гуменного, завод з виробництва холодильного обладнання «GreenCool» — перше підприємство, яке запрацювало на території індустріального парку «Вінницький кластер холодильного машинобудування».

«Тільки максимально сприятлива інвестиційна атмосфера з боку місцевої влади зробила можливим розміщення компанії у Вінниці», — сказав Гуменний.

Довідково. UBC Group – торговельно-промисловий холдинг, світовий лідер, що працює у галузі холодильної техніки та промо-продуктів. Компанія працює понад 20 років та постачає продукцію у 120 країн світу. Серед її клієнтів є такі відомі торгові марки, як Coca-Cola, Pepsi, Carlsberg, Heineken, ABInBev, SABMiller, MolsonCoors, Nestle.

Оцените статью.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*