17.10.17

Учора Азаров оголосив, що повністю підтримує «Майдан», оголошений на 17 жовтня.

А знаєте, чому Азаров виліз ?

Це не його ініціатива. Таким чином через нього Кремль дає команду ригіанальній ваті, путінаоїдам усіх кольорів та відтінків: цей «майдан» організували ми, підтримайте.

Ніхто не замислювався, чому чергову «ліваруцію» призначено на будній день? Начебто немає сенсу — краще б на вихідний. Є відповіі? Нема?

Тоді послухайте мій варіант.17 жовтня 1905 року імператор Микола ІІ видав Маніфст, в якому закликалося спинити:

«прямі прояви безладу, безчинств і насиль заради охорони людей мирних, що прагнуть спокійного виконання обов’язку, що лежить на кожному».

Ясно, що «обов’язок кожного» — любити царя-батюшку та імперію, яка падала і необхідно було хоч якось її рятувати. На завершення маніфесту містився заклик до «всіх вірних синів Росії» допомогти в припиненні «нечуваної смути».

Українська незалежність, непокора, прагнення вирватися з обійм «старшого брата» — це для Кремля є «нечуваною смутою». Яку вони знищують, стріляючи в українських солдат і волонтерів.

Так от: Путін призначив чергову «ліваруцію» саме на 17 жовтня, бо він дуже полюбляє символічні дати. Для нього та втаємничених — це чергова спроба за допомогою зрадників та платних агентів загнати українців в імперське стойло.

Хто там ви кажете 17-го вийде майданити? Патріоти України?

Ню-ню…

Павло Бондаренко