2019р. у нас відбувся реванш відверто проросійських сил.

Україна одним махом відкотилася у 2013р. Зеленський повернув у велику політику Кравчука, Медведчука, Портнова, Суркісів etc.Зараз вони, як і в 2006р, виступають проти вступу України до НАТО та ЕС, за союз з РФ, за те, щоб Україна повернулася в поле тоталітарної системи.

Вони не хочуть Незалежної демократичної України, за яку віддали своє життя Герої Небесної Сотні під час Революції гідності та наші Герої під час війни з РФ на Донбасі.Але відмінність полягає в тому, що в 2006р вони набрали 1%, посівши 11-е місце й не потрапили до парламенту.

А зараз у них друга за чисельністю фракція в Раді, на місцевих виборах-2020 вони висунули 17 тисяч кандидатів, а соціологи пророкують ОПЗЖ другу позицію в агрегованому рейтингу на місцевих виборах з 13%.

Що пише Вікіпедія: *Опозиці́йний блок «Не Так!» — проросійський політичний альянс, створений для участі в українських парламентських виборах 2006р. Очолив альянс Леонід Кравчук.

До складу блоку також увійшли: Медведчук, Шуфрич, Бойко, Суркіс та інші. За результатами голосування блок набрав 1,1%, посівши 11-е місце й не потрапив до парламенту.

Читайте также:  Слуги народу мають відповісти перез законом за кисень.

«Опозиційна платформа — За життя» (ОПЗЖ) — проросійська політична партія в Україні. Партія пропагує проросійську позицію, її очільники називають російсько-українську війну «громадянською».

Отже, все як в фільмі за оповіданням Стівена Кінга- привиди минулого повернулися в особі живих мерців та покійних вбивць.